Trwa ładowanie...

Piotr Gliński odznaczył wybitnych przedstawicieli polskiej kultury. Wśród nich twórca "Studia YaYo"

Uroczystość odbyła się 12 lipca w siedzibie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Medale "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" otrzymało 21 ludzi kultury i sztuki.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Piotr Gliński odznaczył wybitnych przedstawicieli polskiej kultury. Wśród nich twórca "Studia YaYo"Źródło: Agencja Gazeta
d3w10jh
d3w10jh

- Złote, srebrne i brązowe medale "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" odebrali z rąk wicepremiera, ministra kultury Piotra Glińskiego wybitni przedstawiciele polskiej kultury, wyróżniający się w dziedzinie twórczości artystycznej, działalności kulturalnej oraz ochronie kultury i dziedzictwa narodowego – czytamy w komunikacie ministerstwa.

Najważniejsze, złote medale otrzymali Antoni Libera i Marek Konrat (w dziedzinie literatury), także Krzysztof Orzechowski (teatr) i Andrzej Dąbrowski (muzyka).

Jednym z brązowych medalistów (pełna lista nagrodzonych tutaj) został z kolei Ryszard Makowski, członek kabaretu OT.TO (1989-2001), który jednak w ostatnim czasie był utożsamiany z niesławnym programem satyrycznym "Studio YaYo".

Pierwszy odcinek trafił na antenę w czerwcu 2016 r. i jeszcze zanim emisja dobiegła końca, internet zalała fala krytyki.

d3w10jh

Zarówno dziennikarze jak i widzowie wytykali produkcji archaiczną realizację i niski poziom żartów prezentowanych na antenie. Niezadowolenie publiczności szybko przełożyło się na słabe wyniki oglądalności, które rozczarowywały z tygodnia na tydzień. Pół roku później "Studio YaYo" zniknęło ze szklanych ekranów.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3w10jh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3w10jh