Trwa ładowanie...
d49wjy7

Piotr Gliński odznaczył wybitnych przedstawicieli polskiej kultury. Wśród nich twórca "Studia YaYo"

Uroczystość odbyła się 12 lipca w siedzibie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Medale "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" otrzymało 21 ludzi kultury i sztuki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ryszard Makowski prowadził "Studio YaYo" z Pawłem Dłużewskim
Ryszard Makowski prowadził "Studio YaYo" z Pawłem Dłużewskim (Agencja Gazeta)
d49wjy7

- Złote, srebrne i brązowe medale "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" odebrali z rąk wicepremiera, ministra kultury Piotra Glińskiego wybitni przedstawiciele polskiej kultury, wyróżniający się w dziedzinie twórczości artystycznej, działalności kulturalnej oraz ochronie kultury i dziedzictwa narodowego – czytamy w komunikacie ministerstwa.

Najważniejsze, złote medale otrzymali Antoni Libera i Marek Konrat (w dziedzinie literatury), także Krzysztof Orzechowski (teatr) i Andrzej Dąbrowski (muzyka).

Jednym z brązowych medalistów (pełna lista nagrodzonych tutaj) został z kolei Ryszard Makowski, członek kabaretu OT.TO (1989-2001), który jednak w ostatnim czasie był utożsamiany z niesławnym programem satyrycznym "Studio YaYo".

d49wjy7

Pierwszy odcinek trafił na antenę w czerwcu 2016 r. i jeszcze zanim emisja dobiegła końca, internet zalała fala krytyki.

Zarówno dziennikarze jak i widzowie wytykali produkcji archaiczną realizację i niski poziom żartów prezentowanych na antenie. Niezadowolenie publiczności szybko przełożyło się na słabe wyniki oglądalności, które rozczarowywały z tygodnia na tydzień. Pół roku później "Studio YaYo" zniknęło ze szklanych ekranów.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d49wjy7

Podziel się opinią

Share
d49wjy7
d49wjy7