Trwa ładowanie...

Piotr Gąsowski poprowadzi SNL Polska. Zagra Żabson.

W sobotnim odcinku SNL Polska poznamy nagą prawdę o uwielbianym przez telewizyjną publiczność Piotrze Gąsowski. Na fanów polskiego, niezależnego rapu czeka nietuzinkowa muzyczna atrakcja – występ Żabsona!
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

W SNL to prowadzący odgrywa kluczową rolę.
W SNL to prowadzący odgrywa kluczową rolę.Źródło: Materiały prasowe
d2umz4l

Piotr Gąsowski jest jednym z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów i prezenterów telewizyjnych. Aktor posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu programów telewizyjnych, a Taniec z gwiazdami i Twoja twarz brzmi znajomo pozbawione czynnika "Gąsowskiego” z pewnością nie byłyby tym, czym są. Jak sam mówi, nauczył się podchodzić do siebie z dystansem w chwili, gdy wycięli go z filmu z Robinem Williamsem.

Wystąpienie w roli prowadzącego programu nie będzie dla niego niczym nowym. Jednak do tego, co czeka go w SNL Polska, potrzebne będzie również jego komediowe doświadczenie sceniczne. Aktor zdradził kiedyś, że bardzo lubi programy na żywo, gdyż ich "czysta” forma jest jego zdaniem znacznie ciekawsza. W SNL Polska to gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. *Wokół niego budowane jest całe show. Wstawia też skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. *Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment - Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Żabson – raper i prawdziwy ziomal z Opoczna. Kontrowersyjny artysta, który nie boi się żadnych muzycznych eksperymentów. Krzyżuje gatunki, inspiracje i tworzy z nich misz-masz, definiujący jego silną, niezależną twórczość. *Pod koniec lutego ukaże się długo oczekiwany album To ziomal, a w nim piętnaście nowych numerów Żabsona. *

d2umz4l

Odcinek z udziałem Piotra Gąsowskiego i Żabsona będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę o 21:00 na www.showmax.com tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2umz4l

Podziel się opinią

Share
d2umz4l
d2umz4l