Trwa ładowanie...
d19v795

Piotr Adamczyk zadał nietypowe pytania papieżom. Zobaczcie sami jakiej wiedzy od nich wymagał?

Poczucie humoru to kwestia dyskusyjna, więc w tym zakresie ciężko określać jednoznacznie programy związane z humorem, rozrywką i żartami. Za nami pierwszy odcinek SNL Polska i zdania na temat programu z pewnością już są podzielone - a to za sprawą jednego ze skeczy, który w swojej tematyce poruszył dwie drażliwe dla Polaków kwestie - kościoła i polityki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Adamczyk zadał nietypowe pytania papieżom. Zobaczcie sami jakiej wiedzy od nich wymagał?
(Youtube.com)
d19v795

Polska edycja SNL jest programem rozrywkowym, nadal jest to kabaret, ale w innej formie. Bardziej złośliwej, lekko obraźliwej, ale zachowującej dobry smak. Spośród wszystkich skecz nietypowy teleturniej papieży wydawał się być najciekawszym - tego jeszcze nie było.

Piotr Adamczyk w roli prowadzącego pierwszego w historii odcinka SNL Polska pokazał się z nieznanej dotąd strony - wcielając się w kilka postaci m.in rolę gospodarza teleturnieju z udziałem papieży, by zbombardować ich na pozór niepoprawnymi politycznie pytaniami! Zobaczcie sami jakiej wiedzy od nich wymagał ?

Połączenie kontekstu religijnego z wymyślonymi realiami Telewizji Narodowej jest odważną próbą do przetarcia szlaku w kierunku nowego rodzaju rozrywki. Kilka rund tej nietypowej rywalizacji, w której znalazło się sporo interesujących żartów.

d19v795

Lepsze niż kabarety, do których jesteśmy przyzwyczajeni? Oceńcie sami?

Zobacz też, co Piotr Adamczyk mówił o swoich poważnych rolach:

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d19v795

Podziel się opinią

Share
d19v795
d19v795