Trwa ładowanie...

Piotr Adamczyk zadał nietypowe pytania papieżom. Zobaczcie sami jakiej wiedzy od nich wymagał?

Poczucie humoru to kwestia dyskusyjna, więc w tym zakresie ciężko określać jednoznacznie programy związane z humorem, rozrywką i żartami. Za nami pierwszy odcinek SNL Polska i zdania na temat programu z pewnością już są podzielone - a to za sprawą jednego ze skeczy, który w swojej tematyce poruszył dwie drażliwe dla Polaków kwestie - kościoła i polityki.

Piotr Adamczyk zadał nietypowe pytania papieżom. Zobaczcie sami jakiej wiedzy od nich wymagał?Źródło: Youtube.com
dfel1ws
dfel1ws

Polska edycja SNL jest programem rozrywkowym, nadal jest to kabaret, ale w innej formie. Bardziej złośliwej, lekko obraźliwej, ale zachowującej dobry smak. Spośród wszystkich skecz nietypowy teleturniej papieży wydawał się być najciekawszym - tego jeszcze nie było.

Piotr Adamczyk w roli prowadzącego pierwszego w historii odcinka SNL Polska pokazał się z nieznanej dotąd strony - wcielając się w kilka postaci m.in rolę gospodarza teleturnieju z udziałem papieży, by zbombardować ich na pozór niepoprawnymi politycznie pytaniami! Zobaczcie sami jakiej wiedzy od nich wymagał ?

Połączenie kontekstu religijnego z wymyślonymi realiami Telewizji Narodowej jest odważną próbą do przetarcia szlaku w kierunku nowego rodzaju rozrywki. Kilka rund tej nietypowej rywalizacji, w której znalazło się sporo interesujących żartów.

dfel1ws

Lepsze niż kabarety, do których jesteśmy przyzwyczajeni? Oceńcie sami?

Zobacz też, co Piotr Adamczyk mówił o swoich poważnych rolach:

dfel1ws
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfel1ws