Wpadka w programie Rachonia. Widzowie usłyszeli Pietrzaka

"Rotacyjny marszałek blokuje posłom dostęp do sejmu!"
"Rotacyjny marszałek blokuje posłom dostęp do sejmu!"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

08.02.2024 23:25, aktual.: 09.02.2024 08:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W czwartek, 8 lutego, program Michała Rachonia "#Jedziemy" został zatytułowany "Rotacyjny marszałek blokuje posłom dostęp do sejmu!" i dotyczył głośnych wydarzeń z dnia poprzedniego. W pewnym momencie widzowie TV Republika usłyszeli głos Jana Pietrzaka, który próbował telefonicznie połączyć się ze studiem.

Show Michała Rachonia "#Jedziemy" błyskawicznie przeniosło się do TV Republika po przeprowadzeniu pierwszych zmian w mediach publicznych. Były gwiazdor tzw. mediów narodowych od razu ewakuował się do zaprzyjaźnionej stacji, gdzie objął stanowisko dyrektora programowego. "#Jedziemy" w nowej odsłonie jest właściwie tym samym, co oglądali widzowie mediów publicznych przez ostatnie lata.

W czwartkowym programie Michał Rachoń wraz z ekspertami krytykowali przede wszystkim "rotacyjnego marszałka", który, ich zdaniem, sprowokował ogromny chaos w Sejmie. Jednym z gości "#Jedziemy" miał być Jan Pietrzak, który przez pewien czas nie mógł połączyć się ze studiem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W końcu widzowie usłyszeli twórcę Kabaretu Pod Egidą, ale to nie był koniec problemów. - Halo, słyszycie mnie, słyszycie? Halo? Halo, słyszycie mnie? Ktoś mnie słyszy, halo? - bezskutecznie starał się nawiązać kontakt z TV Republika Jan Pietrzak.

Jan Pietrzak miał problemy na wizji

- Słyszymy się, mistrzu – odpowiedział mu Rachoń, ale Pietrzak tego nie usłyszał. W końcu uznał, że tak czy inaczej powie, co sądzi na temat wydarzeń sprzed Sejmu związanych z próbą dostania się do budynku Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika.

- Jeśli mnie słyszycie, to chcę zauważyć, że jest to dalszy ciąg wprowadzania rządów bezprawia. Bezprawie na ogół wprowadza rząd czy urzędnicy administracyjni, a teraz Parlament, Sejm również propaguje rządy bezprawia. Sam Sejm łamie prawo. Teraz to już rzeczywiście jesteśmy pod ścianą czy też pod sufitem. Już nie ma żadnego wyjścia. Oni celowo i świadomie łamią prawo – twierdził Pietrzak.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o serialach, które "ubito" zdecydowanie za wcześnie oraz wymieniamy te, które powinny pożegnać się z widzami już kilka sezonów temu. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (114)
Zobacz także