Trwa ładowanie...

Pierwszy Festiwal Przebojów zaistnieje w Sopocie

Share
Pierwszy Festiwal Przebojów zaistnieje w Sopocie
d12qkh9

Przebój za przebojem. Najgorętsze, nieprzemijające hity wiecznie żywych mega gwiazd światowych estrad. To samo brzmienie, niezwykła dbałość o szczegóły, wspaniałe kostiumy, rewelacyjna oprawa, wielkie święto dla miłośników najlepszych piosenek na świecie. Cztery godziny szaleństwa w takt wspaniałych utworów największych gwiazd POP wszech czasów.

Imprezy o charakterze „Tribute” odbywają się od wielu lat na całym świecie. W Wielkiej Brytanii, od 10 lat organizowany jest, co roku Festiwal Glastonbudget. Pomyślany jako hołd dla dawnych gwiazd estrady, szybko stał się przeglądem zespołów, które, jak żartobliwie mawiano, często prezentowały się lepiej, aniżeli oryginalni wykonawcy. Koncerty cieszą się wielką popularnością i przyciągają jednorazowo kilkanaście tysięcy ludzi. David Gilmour zaprasza najlepsze zespoły grające jego własne przeboje na swoje urodziny, John Bon Jovi częstokroć zabiera takich wykonawców w trasy. Na całym świecie fani zapełniają stadiony by posłuchać fantastycznych, żywych przebojów swych największych gwiazd. Teraz będzie to możliwe również w Polsce: jeden dzień, jeden bilet, czwórka fenomenalnych wykonawców. 1 Sierpnia, Opera Leśna i najgorętszy muzyczny piątek lata 2014.

Abba Gold od lat występuje na całym świecie. Zagrali 2200 koncertów dla ponad 2 milionów ludzi. Na jednym z koncertów bawiło się z nimi przeszło 93 000 fanów. Koncertowali m.in.; na Stadionie Wembley, w Playhouse, Fairfield Halls Croydon, i na Stadionie Olimpijskim w Moskwie. Bilety na ich koncerty rozchodzą się, jak ciepłe bułki. Uznawani są za jeden z najlepszych zespołów Tribute wszechczasów.

d12qkh9

Żywiołowa, pełna pasji, wspaniała wokalistka i tancerka Typically Tina przeniesie nas w świat Motown, ale i w cudowne nie tylko dla Tiny lata 80te, a niejednemu widzowi mocniej zabije serce przy takich hitach jak "Private Dancer", "Simply the Best", "Addicted to Love" czy "Goldeneye".

Dzięki szalonej, ekstrawaganckiej, zawsze wielkiej "Goddess of Pop" Believe in Cher tego wieczoru w Operze Leśnej nie zabraknie takich królów parkietu jak " I Got You Babe", "Belive", "Strong Enough", "Walking in Memphis", "Just like Jessie James" i wielu innych.

Czy w takim towarzystwie może zabraknąć Królowej, prowokatorki, ognistej i wystudiowanej do cna Madonny, mistrzyni stylu, carycy POP? Vogue Madonna przedstawi nam największe z największych przeboje takie jak "Like a Virgin", "True Blue", "Like A Prayer", "Papa Don't Preach", "Express Yourself", "Justify my Love", "Vogue" i wiele, wiele innych.

Pierwszy Festiwal Przebojów już 1 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie!
Bilety w cenie 49, 79, 99 i 129,00PLN już w sprzedaży

d12qkh9

Podziel się opinią

Share
d12qkh9
d12qkh9