Pierwsze pytanie zatkało Kukulską. Nowy program TVN łamie schematy

Natalia Kukulska wystąpiła w programie "Autentyczni"
Natalia Kukulska wystąpiła w programie "Autentyczni"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

02.11.2023 21:25, aktual.: 02.11.2023 21:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W czwartek 2 listopada TVN wyemitował drugi odcinek programu "Autentyczni", w którym osoby w spektrum autyzmu przeprowadzają wywiady z gwiazdami. W pierwszym pojawił się Robert Makłowicz, w kolejnym Natalia Kukulska. Moderatorem programu jest Maciej Stuhr.

"To będzie wyjątkowy wywiad. Są dociekliwi, bezpośredni i z pewnością niekonwencjonalni. Padną pytanie odważne i zaskakujące, zabawne i czasem niewygodne, i takie, jakich nikt wcześniej nie zadał" – wyjaśnił we wstępie Maciej Stuhr. Jego zapowiedź szybko się sprawdziła. Już pierwsze pytanie "zatkało" Natalię Kukulską.

- Czy zagrałabyś w filmie scenę rozbieraną? – zapytał młody mężczyzna. - Ale po co? Nie mam takiej potrzeby – odpowiedziała szybko i na poważnie piosenkarka, co wyraźnie zaskoczyło zadającego pytanie. - Gdybym była aktorką, prawdopodobnie musiałabym zadać sobie to pytanie na początku, gdzie są granice wchodzenia w ten zawód. Na szczęście wybrałam inną drogę i nie muszę zadawać sobie tego pytania – dodała Kukulska.

AUTENTYCZNi - Zwiastun | Maciej Stuhr | TVN

- Spoko, ja lubię rozbierane – spointował mężczyzna, co wywołało wybuch śmiechu na sali i serdeczny uśmiech na twarzy Natalii Kukulskiej.

W dalszej części programu piosenkarka usłyszała m.in. pytania: "Co pani robi dziwnego, kiedy nikt nie patrzy?", "Jak zwalcza pani stres?", "Czy jesteś nerwową i wymagającą matką?", "Co jest dla ciebie najważniejsze?" i "Jaką supermoc byś dla siebie wybrała?", "Jakie ma pani kompleksy?".

Kolejne trudne pytanie dotyczyło katastrofy lotniczej, w której zginęła mama Natalii Kukulskiej, Anna Jantar: - Czy odczuwasz strach przed lataniem?

- Paradoksalnie, nie – odpowiedziała piosenkarka. - Nawet miałam taką koleżankę, która powtarzała: "Ja chcę tylko z tobą latać, bo taka historia dwa razy się nie zdarza". Ale raz miałam taki lot, w którym nałożyły się te same daty i też leciałam ze Stanów Zjednoczonych, więc wtedy już raz za bardzo to przeżywałam. To był taki jeden moment.

Nie było to jedyne pytanie dotyczące śmierci i straty mamy. - Czy wierzysz, że twoi rodzice spotkali się po drugiej stronie? - Bardzo wierzę w to, że istnieje inny wymiar, który trudno sobie wyobrazić. Myślę, że jest to jakiś rodzaj spotkania, na pewno – odpowiedziała Kukulska.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o horrorach, które bawią, strasząc, wspominamy ekranizacje lektur, które chcielibyśmy zapomnieć, a także spoglądamy na Netfliksowego "Beckhama", bo jak tu na niego nie patrzeć? Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także