"Pierwsza miłość": Śmierć, rozpacz i... adopcja dziecka

"Pierwsza miłość": Śmierć, rozpacz i... adopcja dziecka
Źródło zdjęć: © Polsat

21.11.2011 15:54, aktual.: 19.04.2017 11:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po rozstaniu z ukochanym Patrykiem, Emilka nie umie ułożyć sobie życia.

Już niedługo wstrząsające informacje trafią z Londynu do jednej z głównych bohaterek serialu "Pierwsza miłość". Emilka będzie zszokowana tragicznymi wiadomościami. Co się stało? Czy bohaterka może zostać dość niespodziewanie mamą?
Bohater wyjechał do Anglii, by móc zaopiekować się synem, o którego istnieniu niedawno się dowiedział. Dziewczyna podświadomie cały czas ma nadzieję, że ich cała trójka zamieszka w końcu razem w Polsce. Nie przeczuwa jednak, że wydarzy się coś, co diametralnie zmieni jej przyszłość.
Patryk ulega tragicznemu wypadkowi. Mężczyzna będzie walczył o życie w szpitalu. Niestety, umrze. Tym samym jego syn nie będzie miał gdzie się podziać. Rodzina matki już dawno zrzekła się praw do opieki nad nim. Chłopak trafi do domu dziecka.
Emilka załamie się informacją o śmierci ukochanego. Postanowi jednak pomóc jego synowi. Będzie walczyć o możliwość adopcji Mirka. Czy bohaterce uda się wygrać z biurokracją?
Dowiecie się tego z najbliższych odcinków "Pierwszej miłości". Nie tylko Emilkę czeka wiele zmian. W serialu pojawią się nowe intrygi, zauroczenia i wielka miłość.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także