"Pierwsza miłość": Poznajcie małą Julię!

"Pierwsza miłość": Poznajcie małą Julię!
Źródło zdjęć: © Telewizja Polsat

05.09.2011 16:24, aktual.: 19.04.2017 10:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na początku było wielkie uczucie. Potem rozstania i powroty, piękny ślub, a w końcu zdrada i koniec małżeństwa.

Między nich wkroczyła inna kobieta. Pojawił się też kolejny mężczyzna. Oto historia Marysi i Pawła. Czy uda im się w końcu stworzyć szczęśliwą rodzinę? Powakacyjne odcinki seialu "Pierwsza miłość" po raz kolejny zaskoczą widzów.

Znowu okaże się, że sprawy pozornie proste, wcale takimi nie są! Marysia (Aneta Zając)
wraz z trzymiesięczną córeczką Julią, zapragnie powrócić do Wrocławia i wyjawić Pawłowi (Mikołaj Krawczyk)
, że jest ojcem dziewczynki.

W tym samym czasie Anna (Agnieszka Włodarczyk)
i Paweł rozpoczną starania o własne dziecko. Nie będzie to łatwe, natura nieco pokrzyżuje im plany. Jednak Anna nie podda się bez walki – pragnienie posiadania własnego dziecka a tym samym scementowania związku z Pawłem - stanie się jej obsesją. Kto wygra batalię o serce Krzyżanowskiego? Jaką rolę odegra w życiu Marysi jej przyjaciel Hubert (Michał Czernecki)? Czy jego skrywana miłość do niej sprawi, iż Majka zapomni o uczuciu do byłego męża?

Uczuciowe perypetie nie ominą również pozostałych bohaterów serialu. W życiu Kingi Żukowskiej (Aleksandra Zienkiewicz) pojawią się dwaj nowi adoratorzy: stateczny inżynier Robert (Marek Kiszluk) i kochający wolność tancerz Adam (Marcin Krajewski). Któremu z nich uda się zdobyć serce Kingi? Dramatyczne chwile przeżyje natomiast Ola (Dominika Kojro), która napadnięta przez nieznanego bandytę, zostanie boleśnie zraniona w policzek. Napaść oprócz traumatycznych przeżyć pozostawi na jej twarzy szpecącą bliznę, a bohaterka znajdzie się o krok od samobójstwa. W trudnych momentach wspierać ją będzie Mikołaj (Błażej Michalski), prowadzący własne śledztwo mające zidentyfikować nożownika. Czy uda mu się odnaleźć napastnika?

Nowy sezon serialu to również nowe wyzwania zawodowe w życiu bohaterów. Sabina (Ula Dębska) zdecyduje się otworzyć własne atelier i zająć się projektowaniem mody. Pomoże jej w tym Radek, co nie spodoba się jej matce Grażynie Weksler (Grażyna Wolszczak)
. Czy chłopakowi uda się zdobyć akceptację mamy Sabiny?

Nie zabraknie również nowych twarzy. Marian Śmiałek (Paweł Okoński) przyjmie pod swój dach tajemniczą Aurelię. W życiu mieszkańców Wadlewa pojawi się również Janusz Zawada (Maciej Małysa), którego tożsamość na początku wcale nie będzie taka oczywista… W życiu bohaterów zamieszają również Ireneusz (Krzysztof Ibisz) oraz Milena (Natalia Lesz).

To jedynie kilka wątków, które fani serialu będą mogli śledzić w najnowszych odcinkach "Pierwszej miłości". Więcej nie zdradzimy, bo przecież producent serialu – ATM Grupa - powinien czymś miliony widzów zaskakiwać w kolejne wieczory. Na kolejne odcinki serialu "Pierwsza miłość" zapraszamy już od 5 września, od poniedziałku do piątku, o godzinie 18.00.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także