Trwa ładowanie...
pierwsza miłość

"Pierwsza miłość": Nowe intrygi, zauroczenia i wielkie miłości

W serialu "Pierwsza miłość" szykuje się kilka niespodzianek dla widzów - jak zawsze jego bohaterowie zafundują im nowe intrygi, zauroczenia i wielkie miłości.

Share
"Pierwsza miłość": Nowe intrygi, zauroczenia i wielkie miłości
Źródło: AFP
d2e8jte

"Jowita zacznie zarzucać sidła na Radka, który od jakiegoś czasu flirtuje również z Sabiną. Wpłynie to negatywnie na relacje między tymi dwiema kobietami" - zdradza grająca podstępną dziewczynę o twarzy anioła Joanna Opozda.

"Radek ulegnie jej zalotom, ale później pożałuje swojej chwilowej słabości i będzie się starał wszystko naprawić" - dodaje serialowy Radek, czyli Mateusz Banasiuk.
Dodatkowo, widzowie nadal będą mogli śledzić inne watki takie jak m.in.: miłosne podboje Artura (Łukasz Płoszajski)
i koniec jego małżeństwa z Bereniką (Maria Konarowska)
, Kaśki, który zdecyduje się z nim zamieszkać (Michał Koterski) oraz Adama i Kingi, którzy będą spodziewali się dziecka (Marcin Krajewski i Aleksandra Zienkiewicz).
Do obsady niebawem dołączy nowa bohaterka: Ewa, o której intensywnie zacznie myśleć Błażej (Paweł Krucz).
"Dziewczyna ma dość nietypowe zajęcie - jest studentką robotyki, co bardzo mu zaimponuje. Sama pozostanie obojętna na jego względy, ale Grażyna poczuje rozgoryczenie, gdy zauważy jak bardzo Błażeja fascynuje jego rówieśniczka" - powiedziała grająca Ewę Aleksandra Prykowska.

Czy każdy z bohaterów "Pierwszej miłości" odnajdzie swoje szczęście? Można się przekonać codziennie na antenie Polsatu o godzinie 18:00.
Czytaj więcej: "Pierwsza miłość"

d2e8jte

Podziel się opinią

Share
d2e8jte
d2e8jte