"Pierwsza miłość": Miłosne zawirowania i piłkarski szał w Wadlewie
W najbliższych odcinkach "Pierwszej miłości" mieszkańców Wadlewa czekają kolejne trudne wybory i romantyczne uniesienia. Szykują się długo oczekiwane oświadczyny, przybycie seksownego amanta i... wizyta ekipy telewizyjnej.
Niespodziewany gość namiesza w życiu bohaterów
Zazwyczaj spokojny Bartek (Rafał Kwietniewski) tym razem podda się emocjom. Za jednym zamachem zaproponuje Emilce (Anna Ilczuk), by wspólnie adoptowali małego Mirka i poprosi ją o rękę. Ku jego zaskoczeniu ukochana bez zastanowienia odrzuci obie propozycje... Czy coś jest w stanie zmienić jej decyzję? W najbliższych odcinkach "Pierwszej miłości" mieszkańców Wadlewa czekają kolejne trudne wybory i romantyczne uniesienia. Długo oczekiwane oświadczyny mogą zakończyć się rozstaniem. A pojawienie się niespodziewanego gościa namiesza w życiu serialowych bohaterów. W Wadlewie zapanuje piłkarski szał związany z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej. Wszystko zarejestruje przybyła do miasteczka ekipa telewizyjna. Nie wszystko jednak pójdzie po myśli organizatorów...
Czytaj więcej: "Pierwsza miłość"
Niespodziewany gość namiesza w życiu bohaterów
Po swych wcześniejszych doświadczeniach małżeńskich, Emilka uważa, że formalizowanie związku jedynie psuje relację między partnerami.
Bartek potraktuje odmowę bardzo osobiście. Zacznie podejrzewać, że ukochana nic do niego nie czuje i nie chce dłużej z nim być.
Czytaj więcej: "Pierwsza miłość"
Niespodziewany gość namiesza w życiu bohaterów
W całą sprawę włączą się mieszkańcy Wadlewa. Wojtek (Piotr Głowacki) i Rysiek (Mirosław Kotowicz) będą nakłaniać Emilkę do zmiany decyzji, natarczywie zachwalając zalety Miedzianowskiego.
Niestety, akcja przyniesie efekty przeciwne do zamierzonych. Bartek jednak się nie podda.
Czytaj więcej: "Pierwsza miłość"
Niespodziewany gość namiesza w życiu bohaterów
Bohater postanowi wykorzystać przyjazd ekipy telewizyjnej, by przekonać ukochaną do ślubu. Przybyli dziennikarze realizować będą reportaż o nastrojach mieszkańców różnych regionów Polski przed Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej.
Mimo dobrych chęci mieszkańców Wadlewa, nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Jaki będzie tego efekt?
Czytaj więcej: "Pierwsza miłość"
Niespodziewany gość namiesza w życiu bohaterów
W międzyczasie miłosne problemy nie ominą także innych mieszkańców wsi. Do miejscowości przyjedzie Antonio (Piotr Borowski), były narzeczony Wiktorii (Halszka Lehman).
Włoch uzmysłowił sobie, że wciąż czuje coś do polskiej ukochanej. Zapragnął więc ją odzyskać. Mimo starań, Wiktoria nie będzie skora do przebaczenia.
Pragnąć wzbudzić zazdrość Ryśka, powie mu zupełnie co innego...
Czytaj więcej: "Pierwsza miłość"
Niespodziewany gość namiesza w życiu bohaterów
Załamany policjant, za namową Bartka, postanowi zawalczyć o miłość. Niespodziewanie dostanie od losu niecodzienny prezent.
Wiejskie jedzenie będzie stanowiło duży problem dla delikatnego żołądka Antonia. Rysiek postanowi wykorzystać sytuację i przekonać Włocha, by wrócił do swojego kraju ze względów zdrowotnych. Czy były narzeczony Wiktorii posłucha dobrych rad?
Tego dowiecie się z kolejnych odcinków "Pierwszej miłości".
Czytaj więcej: "Pierwsza miłość"