Trwa ładowanie...
pierwsza miłość
12-07-2011 17:02

"Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk robi karierę muzyczną!

W Złotym Potoku on i muzycy wystąpią podczas Jurajskiego Lata Filmowego (godz. 18.30).

"Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk robi karierę muzyczną!Źródło: Grzegorz Gołębiowski
d3kw5o0
d3kw5o0

Mikołaj Krawczyk, główny bohater serialu "Pierwsza miłość" (ATM Grupa SA) i rockowy zespół Vintage zaśpiewają razem podczas dwóch koncertów. Pierwszy odbędzie się w sobotę 16 lipca w Złotym Potoku, drugi w niedzielę 17 lipca podczas Dni Dobczyc.

Mikołaj Krawczyk wystąpi z zespołem, który tworzą wokalista Krzysztof Wałecki (wcześniej śpiewał m.in. z legendarnym Oddziałem Zamkniętym), perkusista Paweł Szafraniec i basista Bartek Szwed. Zaśpiewa z nimi utwór p.t. „Smutny”, który wykonywał już z Vintage w jednym z odcinków Pierwszej miłości oraz podczas na koncercie w Krakowie jesienią ubr.

Artyści szykują też dla publiczności niespodziankę – nie zdradzają jaką. Mikołaj Krawczyk wyjawia jedynie, że będzie „bardzo vintagowa”. Aktor przygotowuje się też do obu koncertów:

- Wspólnych prób, jest nie wiele – mówi Mikołaj Krawczyk. – Ze względu na odległości, które nas dzielą i to, że jesteśmy bardzo zajęci. Ale staram się gonić kunszt kolegów we własnym zakresie. Bardzo mi do nich daleko, ale przecież nie o to chodzi. Jestem aktorem, a nie muzykiem. Choć trema jest ogromna. Pracuję nad tym, żeby nie była paraliżująca – przyznaje aktor i zaprasza na koncerty.

W Dobczycach podczas Dni Dobczyc o godz. 21. Niewykluczone, że artyści spotkają się wspólnie jeszcze na kolejnych występach.

d3kw5o0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kw5o0