Trwa ładowanie...
pierwsza miłość
22-02-2012 15:36

"Pierwsza miłość": Kłopoty z szantażystą zbliżą Roberta i Olę

Najpierw szczwany rowerzysta będzie błagał Roberta by nie wzywał pogotowia ani policji.

"Pierwsza miłość": Kłopoty z szantażystą zbliżą Roberta i OlęŹródło: ATM Grupa
d1avo2n
d1avo2n

Ola (Dominka Kojro) wybierze się z Robertem (Marek Kaliszuk)
do kina. Jednak w trakcie randki, bohater "Pierwszej miłości" będzie musiał jechać odebrać projekty od kolegi. Pech chciał, że potrąci pijanego rowerzystę (Bartosz Picher)
. A to będzie dopiero początek czarnej serii w życiu Roberta.
Wie, że czekałyby go niemałe konsekwencje za jazdę pod wpływem alkoholu i bez świateł. Robert nawet nie spodziewa się, że to dopiero początek jego kłopotów.
W dobrej wierze ulegnie prośbom, a nawet odwiezie poszkodowanego do domu. Nie szuka przecież konfliktów. Wszyscy znają go jako zrównoważonego i uczciwego faceta. Dusza człowiek. Niektórzy uważają, że wręcz jest za dobry i za spokojny. Niestety rowerzysta to wykorzysta.
Już następnego dnia po wypadku zjawi się na placu budowy, gdzie pracuje Robert. Zażąda pieniędzy za milczenie w całej sprawie. Nie da Robertowi żyć. Będzie go nachodził i szantażował. Zaangażuje w to też swojego szwagra. Bezsilny Robert zwierzy się z tego kłopotu Oli. Zanim przez kłamliwe zeznania rowerzysty chłopak straci prawo jazdy, uda im się jeszcze wybrać na kolejną randkę. Robert zabierze Olę za miasto. Będzie ją uczyć jeździć samochodem.
Miłe chwile nie potrwają długo. Robert wie, że bez prawa jazdy nie będzie mógł normalnie funkcjonować w pracy. Jest świadomy również tego, że w świetle prawa czekają go poważne konsekwencje. Dotąd miał wszystko poukładane w życiu. Żadnych kłopotów z prawem. To dla niego prawdziwy dramat. Jego ego cierpi, bo również w pracy miał opinię solidnego i odpowiedzialnego, a teraz okazuje się, że ktoś to chce zniszczyć.
Szczęściem w całym nieszczęściu będzie dla Roberta wsparcie Oli, która mocno przejmie się, widząc co przeżywa w związku z przykrym incydentem. Cała sprawa zbliży ich do siebie. Robert poczuje, że Ola jest dla niego coraz ważniejsza i coraz bliższa. Czy ta przyjaźń może przerodzić się w coś więcej? Czy Robert uda się wyrwać z potrzasku, w którym znalazł się przez nieuczciwego rowerzystę?
Ten wątek w serialu "Pierwsza miłość" widzowie będą mogli śledzić już od końca lutego. Produkcję oglądać można w Polsacie, od poniedziałku do piątku, o godz. 18.

d1avo2n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1avo2n