"Pierwsza miłość": Dojrzała kobieta zdobyta

"Pierwsza miłość": Dojrzała kobieta zdobyta
Źródło zdjęć: © AKPA

10.02.2011 11:49, aktual.: 18.04.2017 13:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Grażyna kierując się jednak zdrowym rozsądkiem odtrąci Błażeja. On roztrzęsiony wsiądzie do samochodu i spowoduje wypadek.

W serialu Pierwsza miłość po wielu tygodniach walki o uczucia Grażyny Weksler starania Błażeja zostaną docenione. Kobieta ulegnie namiętności i spędzą wspólnie noc. Rozpocznie się walka o jego życie.

Grażyna Weksler to majętna kobieta, żona bezwzględnego biznesmena. Samotna, poniżana, stopniowo popadała w depresję. W najtrudniejszych dla niej chwilach pojawił się kolega jej córki - Sabiny. Błażej od początku znajomości troszczył się o nią, otaczał ją opieką. Grażyna starała się zachować dystans, ale okazało się, że Błażej Król jest jedyną osobą, której naprawdę na niej zależy.

Grażyna kolejny raz da się namówić Błażejowi na odrobinę szaleństwa. Tym razem wspólny wypad dostarczy im mnóstwa adrenaliny. Spędzają wspólnie czas na torze gokartowym. Cały wieczór zostanie zwieńczony gorącym pocałunkiem, będącym tylko preludium namiętności, której oboje się poddadzą. Grażyna będzie odczuwała silne wyrzuty sumienia.

Poinformuje młodego Króla, że chciałaby definitywnie zerwać z nim kontakt, i najlepiej dla nich obojga będzie jeśli o wszystkim po prostu zapomną. Błażejowi, który bezgranicznie się zakochał takie tłumaczenia nie wystarczą. Będzie nadal nieugięty, więc Grażyna wyjaśni mu, że nie zamierza z nim być, ponieważ najzwyczajniej w świecie go na nią nie stać.

Błażej w stanie kompletnego rozbicia, wsiądzie w samochód i da upust swoim emocjom. Będzie miał wypadek i trafi na oddział intensywnej terapii. Gdy jego rodzina dowie się, że osobą, z którą spotkał się przed samym zdarzeniem była Grażyna, zaczną podejrzewać, że mógł próbować pożegnać się z życiem.

Czy Błażej wróci do zdrowia? Czy ułoży sobie życie? Czy będzie jeszcze kiedyś potrafił spojrzeć Grażynie w oczy? To wszystko już wkrótce w Telewizji Polsat. Emisja opisanych wydarzeń w serialu Pierwsza miłość będzie miała miejsce w tygodniu na przełomie lutego i marca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także