Trwa ładowanie...

"Pierwsza miłość": Co czeka nas po wakacjach?

Namiętny romans Pauliny (Julia Pogrebińska) i Bartka (Rafał Kwietniewski) dobiegł końca.

"Pierwsza miłość": Co czeka nas po wakacjach?Źródło: Polsat
dsvpfxk
dsvpfxk

Nagłe zwroty akcji, wzruszające chwile - jak dotąd "Pierwsza miłość" nie pozwalała się nudzić. Właśnie trwają zdjęcia do kolejnego sezonu, a dla tych, którzy już nie mogą się doczekać kontynuacji wątków zakończonych w czerwcu, zdradzamy, co wydarzy się po wakacjach.
On miał już dość złośliwości wobec Emilki, przejmował się też Mirkiem, który absolutnie nie akceptował nowej partnerki ojca. Młody lekarz był w stałym kontakcie z Emilką, a problemy z Mirkiem sprawiały, że oboje byli ze sobą nadal związani. Ostatecznie uświadomił sobie jak wiele stracił. Czy Emilka mu wybaczy?
Dla Pauliny rozstanie z Bartkiem będzie bardzo trudne. Po utracie ukochanego poszuka spokoju w kościele. Dużym wsparciem stanie się dla niej proboszcz z Wadlewa, który zaoferuje mieszkanie na plebanii, gdy Paulina wyprowadzi się od Doroty. W roli proboszcza zobaczymy Włodzimierza Matuszaka, dobrze znanego widzom serialu "Plebania". Wszystko wskazuje, że aktor zaczyna specjalizować się w kreowaniu postaci duchownych.
Nowa postać będzie angażować się w życie mieszkańców Wadlewa. Ksiądz zaniepokoi się też długą nieobecnością Mirka w szkole. Okaże się, że chłopak nie radzi sobie z problemami i nie akceptuje rozpadu swojej adopcyjnej rodziny.

(fot. Polsat)
Źródło: (fot. Polsat)

Fani zaniepokojeni losami Julki mogą odetchnąć z ulgą. Przypominamy, że dziewczyna zapadła w śpiączkę po połknięciu znalezionej w plecaku Krystiana tabletki exstasy. Melka, choć opiekowała się córka Marysi, nie zauważyła, co dziewczynka miała w rękach. Już po wakacjach Julka wróci do zdrowia. W nowej serii "Pierwszej miłości" stanie się jasne, czy Marysia wybaczy Krystianowi i Melce.
Tymczasem kolejny sezon dla Bartka to nie tylko kłopoty z synem. Ktoś przysłał donos na niego do izby lekarskiej. Kto doniósł na lekarza z Wadlewa? Podejrzenie pada na Paulinę, która być może chce zemścić się na kochanku.
Zdradzimy jeszcze ostatnią ciekawostkę: w serialu, poza Włodzimierzem Matuszakiem pojawi się także Jerzy Bończak. Zagra nową postać - biznesmena, który będzie robił interesy z Karolem Wekslerem (Karol Starsburger). Do czego doprowadzą ich biznesowe kontakty? Przekonamy się dopiero jesienią…
Czytaj więcej: "serial Pierwsza miłość"

Piotr Zelt w szczerej rozmowie o byłej kochance

dsvpfxk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsvpfxk