Trwa ładowanie...
pierwsza miłość
21-09-2015 13:34

"Pierwsza miłość": Aneta Zając zdradziła, co wydarzy się w życiu serialowej Marysi

W kolejnym sezonie serialu "Pierwsza miłość" pojawią się nowe wątki i dramatyczne zwroty akcji.

"Pierwsza miłość": Aneta Zając zdradziła, co wydarzy się w życiu serialowej MarysiŹródło: AKPA
dwneh1e
dwneh1e

Dużo będzie się działo w życiu kreowanej przez Anetę Zając Marysi. Aktorka twierdzi, że bardzo lubi swoją postać, głównie za jej niejednoznaczny charakter. Co jeszcze zdradziła?
W premierowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" scenarzyści nie raz zaskoczą widzów. Szczególnie dramatycznie rozwijać się będzie wątek Marysi Radosz, granej przez Anetę Zając. Jej córeczka Julka zapadła w śpiączkę po przypadkowym zażyciu tabletki ecstasy, którą znalazła w plecaku Krystiana Domańskiego. Lekarze nie dają dziecku szans na wybudzenie.
- Czy z tego wyjdzie, czy nie, tego nie mogę zdradzić, ale być może moja postać zrozumie w końcu, że nie trzeba wszystkim dookoła pomagać, tylko czasami warto pomagać najbliższym, np. swojemu dziecku - wyznała Aneta Zając agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
Według twórców serialu "Pierwsza miłość" Radosz jest uosobieniem dobra i mądrości. Gwiazda wciela się w tę postać od 2004 roku i zapewnia, że przez tych 11 lat zdążyła ją bardzo polubić. Twierdzi, że jej Marysia jest postacią niejednoznaczną, o której trudno powiedzieć, czy jest dobra czy zła.
- Ma tam swoje jakieś odchyły. Ale przez te wszystkie lata zaprzyjaźniłam się z nią i nawet ją polubiłam - mówi Aneta Zając.
Akcja hitu Polsatu rozgrywa się głównie we Wrocławiu oraz położonej niedaleko wsi Wadlewo. Aneta Zając mieszka w Warszawie, musi więc dojeżdżać na plan serialu. Aktorka nie narzeka, choć przyznaje, że wymaga to od niej bardzo dobrej organizacji życia.
- Nie jest w sumie tak źle. Bardzo się tam wszyscy lubimy i miło spędzamy czas. Nie czujemy nawet, że jesteśmy w pracy - zapewnia.
Liczącą ponad 400 kilometrów trasę między Warszawą a Wrocławiem aktorka pokonuje samochodem. Stara się wybierać różne drogi, aby uniknąć monotonii.
Czytaj więcej: "serial Pierwsza miłość"

dwneh1e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwneh1e