Trwa ładowanie...

Pieńkowska z przystojniakiem. Kto to?

Pieńkowska z przystojniakiem. Kto to?Źródło: Starnews.pl
d1czfmi
d1czfmi

[

]( http://www.fakt.pl )

Jolanta Pieńkowska za niespełna miesiąc skończy 44 lata. Prezenterka "Dzień dobry TVN" nie wygląda jednak na swoje lata. Wystarczy popatrzeć na te zdjęcia. Jakby tego było mało, obraca się w towarzystwie przystojnych mężczyzn.

Pieńkowska ostatnio pojawiła się w towarzystwie pewnego młodego przystojniaka. Była z nim na obiedzie w jednej z warszawskich restauracji. Oboje na spotkanie przyjechali własnymi samochodami.

d1czfmi

Mąż pani Jolanty - miliarder Leszek Czarnecki, nie musi czuć się zazdrosny. Prezenterka TVN spotkała się z... własnym synem - Mateuszem (syn Pieńkowskiej ze związku z dziennikarzem Sławomirem Matczakiem).

Jolanta Pieńkowska jest bardzo zapracowana. Część tygodnia spędza w posiadłości męża we Francji. Jednak gdy jest w Polsce, stara się najwidoczniej wynagrodzić synowi to, że nie zawsze ma dla niego czas. Niebawem Pieńkowska będzie miała więcej okazji na spotkania z Mateuszem (23 l.). Czarnecki buduje bowiem dla żony warszawską posiadłość - rezydencję, przypominająca XVIII-wieczny pałac.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Wolszczak rozkochała w sobie studenta. W serialu!

d1czfmi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1czfmi