Trwa ładowanie...

Piękny gest stacji. Wzruszającymi słowami pożegnali uwielbianą przez widzów panią Basię

Na Facebooku w połowie lutego pojawiła się smutna informacja o śmierci uczestniczki "Gogglebox. Przed telewizorem". Niedawno ruszył nowy sezon programu, nie mogło zabraknąć kolejnego i równie wzruszającego pożegnania pani Basi.

Share
Piękny gest stacji. Wzruszającymi słowami pożegnali uwielbianą przez widzów panią Basię
Źródło: Facebook.com
d30cwqb

- Ale życie to nie tylko radości. Na początku lutego tragicznie zmarła Basia Romaniuk. Była z nami od samego początku. Przez ponad 3 lata. I od razu została ulubienicą widzów. W naszej pamięci pozostanie jako serdeczna, pełna energii i zawsze uśmiechnięta pani Basia – słyszeliśmy w trakcie trwania pierwszego odcinka nowego sezonu.

Tak czułe i wzruszające pożegnanie bohaterki tej produkcji jest całkowicie uzasadnione. Była jedną z najbardziej lubianych. Przypomnijmy, że jakiś czas temu w internecie pojawił się również wpis wraz ze specjalnym filmikiem, w którym znajdowały się najlepsze momenty programu z udziałem pani Basi.

- "Była taka ciepła, serdeczna. Będzie jej brakowało bardzo", "Nadal nie wierzę, że już nie ma z nami pani Basi. To była cudowna kobieta pełna pozytywnej energii, uśmiechu. Zawsze biło od niej ciepło, nawet przez telewizor" – czytamy pod wideo umieszczonym na facebookowym profilu.

d30cwqb

Basia Romaniuk została potrącona przez samochód. O śmierci ulubienicy widzów stacja poinformowała 12 lutego.

ZOBACZ TAKŻE: TTV promuje nowy program Gilon: "Ludzie plują na mnie. Scena jak z horroru!"

d30cwqb

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30cwqb
d30cwqb