"Piękno do poprawki": Katie Piper pomaga ludziom odzyskać dawny wygląd

"Piękno do poprawki": Katie Piper pomaga ludziom odzyskać dawny wygląd
Źródło zdjęć: © TLC

20.05.2014 12:55, aktual.: 20.05.2014 13:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prowadzącą program jest Katie Piper, znana brytyjska modelka i prezenterka, która padła ofiarą zawiści byłego chłopaka. Na jego zlecenie nieznany napastnik oblał ją silnie żrącym kwasem, raniąc przede wszystkim głowę kobiety. W wyniku brutalnej napaści skóra Katie doznała tak poważnych obrażeń, że konieczna była operacja rekonstrukcji twarzy i wiele dodatkowych zabiegów. Choć wygląd Piper do dziś nosi ślady tego dramatycznego zdarzenia, w jej postawie trudno dostrzec choć cień traumy, czy pretensji o to, co ją spotkało. Modelce udało się przekuć negatywne emocje w wolę walki i siłę do niesienia pomocy wszystkim tym, którzy gorzko żałują swoich decyzji o nieudanych operacjach, żenujących tatuażach oraz szpecących zabiegach kosmetycznych.

Przemierzając Wielką Brytanię spotka się z ludźmi, którzy chcą naprawić błędy swojej młodości. Pomogą im w tym wysokiej klasy doświadczeni specjaliści. Niektórym wystarczy jeden szybki zabieg, dla innych będzie to długa, bolesna terapia. Na koniec każdego odcinka bohaterzy programu, na oczach najbliższych, zaprezentują swoją metamorfozę oraz opowiedzą o emocjonalnych przeżyciach towarzyszącym całemu procesowi.

Niestety, wyszukane zabiegi kosmetyczne oraz ingerencja chirurgicznego skalpela często mają opłakane skutki. Jakie są najnowsze trendy w upiększaniu ciała? Do czego są zdolni posunąć się ludzie w imię lepszego wyglądu? Czym są tunele w uszach, mikrodermale i skaryfikacja? Widzowie dowiedzą się, oglądając program "Piękno do poprawki" już we wtorek, 20 maja, o godz. 21:30 na TLC.

Obraz
© (fot. TLC)
Obraz
© (fot. TLC)
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także