Trwa ładowanie...

"Piekielny hotel": Małgorzata Rozenek przejdzie do Polsatu?

"Piekielny hotel": Małgorzata Rozenek przejdzie do Polsatu?Źródło: AKPA
d1m6uhx
d1m6uhx

Jeszcze do niedawna Małgorzata Rozenek uchodziła za ideał. Mimo rozwodu z aktorem, Jackiem Rozenkiem, miłosnych perypetii z Radosławem Majdanem i kilku wpadek na koncie zdobyła ogromną popularność i uwielbienie w oczach widzów. Zawsze uśmiechnięta, sympatyczna i nienagannie ubrana. Niestety, taki obrazek należy dziś do przeszłości. Na nieskazitelnym wizerunku gwiazdy TVN pojawia się coraz więcej rys, a na jaw wychodzą fakty, które nie pomagają gwieździe utrzymać z trudem zdobytej sympatii widzów.

Być może niektórym przeszkadza błyskawiczne tempo, w jakim Rozenek zrobiła karierę w telewizji. W końcu w ciągu trzech lat z nikomu nieznanej żony aktora, awansowała do pierwszej ligi gwiazd. Innych z pewnością irytuje fakt, że Małgorzata usiłuje wmówić widzom, że jest ekspertką w każdej dziedzinie - od sprzątania do prowadzenia hoteli. To właśnie dlatego prowadzony przez Rozenek program "Piekielny hotel" zgromadził przed telewizorami średnio jedynie 1,2 miliona widzów. To stanowczo za mało, żeby można było mówić o sukcesie i być pewnym, że w jesiennej ramówce znajdzie się miejsce dla tego formatu. Czy to z kolei oznacza, że Perfekcyjna ma poważne powody do niepokoju?

Jak dowiedział się "Super Express", Rozenek może spać spokojnie. Choć w TVN-ie rzeczywiście skończyły się dla niej propozycje, to współpracą z gwiazdą zainteresowała się konkurencyjna stacja.

d1m6uhx

- Dyrektor programowa Polsatu widziałaby ją w czwartej edycji "Tańca z gwiazdami". Na pewno słupki poszybowałyby w górę. A po tanecznym show Małgosia dostałaby własny program. Przecież Nina Terentiew zawsze dba o swoje gwiazdy. Dla Rozenek szybko wymyśliłaby jakiś format - zdradziła osoba związana z Polsatem w rozmowie z tabloidem.

Ile w tym prawdy? Jak się okazuje, niewiele. Głos w sprawie zajął również znajomy Rozenek, który zaprzeczył, jakoby gwiazda szykowała się do odejścia z TVN.

- Gosia dostaje zaproszenia do "Tańca z Gwiazdami" do każdej edycji i zawsze odmawia. Jest jedną z głównych gwiazd stacji TVN i nie zamierza tego zmieniać - powiedział stanowczo w rozmowie z jednym z plotkarskich portali.

Żałujecie, że nie zobaczymy Rozenek na telewizyjnym parkiecie?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d1m6uhx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m6uhx