Trwa ładowanie...

"Piekaczki": jedyna taka produkcja!

Share
"Piekaczki": jedyna taka produkcja!
Źródło: mat. prasowe
d3dxqgb

Piekaczki to najnowszy serial animowany, emitowany tylko w Nickelodeon. Kreskówka opowiada historię dwóch lekkodusznych kaczuszek, które podróżują swoją rakietociężarówką, całe dnie spędzając na karmieniu głodnych klientów. Główni bohaterowie - najlepsi przyjaciele Sylwo i Bodzio - są dostawcami chleba na planecie Staw-gea, w całości zamieszkałej przez kaczki. A jak wszyscy wiemy…te zwierzaki kochają chleb.

Roznosiciele pysznych wypieków, próbując codziennie nakarmić wszystkich głodomorów, napotykają na swojej drodze wiele przygód. Wysoki, chudy i neonowo zielony Sylwo umiejętnie, choć nie zawsze rozsądnie, kieruje vanem z napędem rakietowym. Niski i krągły Bodzio jest niezdarnym, ale za to lojalnym i entuzjastycznym asystentem.

W każdym odcinku bohaterowie napotykają wiele przeszkód i niespodzianek, które muszą dzielnie pokonać. W końcu trzeba dostarczyć porcję upragnionych bochenków każdemu wymagającemu klientowi. Dla Piekaczek nie ma rzeczy niemożliwych!
Przezabawne i zaskakujące przygody małych bohaterów - tylko na kanale Nickeloedon. Pora zakwaczyć! Emisja: poniedziałek - piątek, godz. 18:00

d3dxqgb

Podziel się opinią

Share
d3dxqgb
d3dxqgb