Trwa ładowanie...

Piątek z Telewizją WP: mnóstwo kabaretu i dwie nowe produkcje filmowe z gwiazdorską obsadą [26-10-2018]

Telewizja WP proponuje spędzić piątkowy wieczór z dobrym kinem. O 20:00 zostanie wyemitowany thriller psychologiczny z Patricią Clarkson w roli głównej, a po nim film o krnąbrnej nastolatce, która przez przypadek odkrywa mroczny sekret.

Piątek z Telewizją WP: mnóstwo kabaretu i dwie nowe produkcje filmowe z gwiazdorską obsadą [26-10-2018]Źródło: Materiały prasowe
d3c6h5w
d3c6h5w

"Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver" - godz. 12.00
Uczestnicy programu są niezadowoleni z domów, w których mieszkają. Z pomocą specjalistów od remontów i wystroju wnętrz mają szansę odmienić swój dom tak, by odpowiadał ich preferencjom.

"Mój dom świeci najjaśniej" - godz. 14.00
Konkurs związany z amerykańską bożonarodzeniową tradycją dekorowania domu. Biorące udział w rywalizacji rodziny muszą spełnić oczekiwania jurorów w trzech kategoriach: wykorzystanie świateł, ogólny wygląd i świąteczna atmosfera. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 50 000 tysięcy dolarów.

"Mistrzowie kabaretu: Mariusz Kałamaga" - godz. 15.00
Gratka dla wielbicieli dobrej zabawy i śmiechu. Najlepsi komicy w Polsce wystąpią na scenie Teatru Capitol w programie "Mistrzowie Kabaretu". Gospodarzem wieczoru będzie Maciej Orłoś.

Kabaret na żądanie" - godz. 15.55
Propozycja dla miłośników humoru. W programie znajdą się najśmieszniejsze skecze i piosenki satyryczne rodzimych gwiazd sceny kabaretowej. Całość połączy gość specjalny, który będzie miał za zadanie wybrać formacje, które dostaną szansę zaprezentowania w programie swoich propozycji. Na życzenie "VIP-ów" wystąpią między innymi: Artur Andrus, Ani Mru-Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, grupa Łowcy. B, Kabaret Młodych Panów, Jurki, Kabaret Skeczów Męczących oraz Formacja Chatelet.

"Mistrzowie kabaretu: Kabaret Skeczów Męczących" - godz. 18.45

"Kabaret na żądanie" - godz. 19.00

"Widmo przeszłości" - godz. 20.00
Lekarka znajduję wyrzuconego na brzeg rannego mężczyznę. Wkrótce oboje orientują się że śledzi ich strzelec, ktory przybył, by dokończyć dzieła. W rolach głównych zgrali: Patricia Clarkson i Scott Speedman.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

"Buntowniczka" - godz. 22.00
Siedemnastoletnia Amy jest źródłem utrapienia dla rodziców zastępczych, którzy postanawiają dać jej ostatnią szansę. Zwłaszcza że dziewczyna zmienia się pod wpływem Chloe, nowej koleżanki. Wkrótce Amy poznając sekrety Chloe musi podjąć walkę zarówno o własne życie, jak i rodziny, którą próbowała dotąd zniszczyć.

d3c6h5w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c6h5w