Trwa ładowanie...
dkger6n

Pharrell Williams gwiazdą główną czwartej edycji Pozytywne Wibracje Festival

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pharrell Williams gwiazdą główną czwartej edycji Pozytywne Wibracje Festival
(ONS.pl)
dkger6n

W Warszawie usłyszymy między innymi największe światowe przeboje ostatniego roku: Happy, Get Lucky oraz Blurred Lines. Pharrell Williams wykona w ramach festiwalu swój pełnowymiarowy koncert przygotowany specjalnie na największe światowe festiwale muzyczne z towarzyszeniem pełnego zespołu. W sumie do Polski przyleci około 40 osób. Nie zabraknie także dobrze znanych utworów: Drop It Like It’s Hot, Beautiful, Marilyn Monroe, Lose Yourself To Dance, Hollaback Girl, She Wants To Move, Frontin’, czy Hot In Herre. Warto podkreślić, że w ostatnią sobotę 12 kwietnia Pharrell z zespołem wystąpił, gorąco przyjęty przez ponad 75 000 osób, na legendarnym i największym amerykańskim festiwalu Coachella w Kalifornii.

W najbliższych tygodniach organizatorzy będą informowali opinię publiczną o kolejnych wykonawcach zagranicznych i polskich, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu. W piątek 20 czerwca wystąpi w sumie sześciu artystów. Warto przypomnieć, że na Pozytywnych Wibracjach wystąpili w latach ubiegłych m.in. Seal, Angie Stone, Raphael Saadiq, The Brand New Heavies, Incognito, De Phazz, Dimitri From Paris, Gabin, Omar, czy Us3.

Przypomnijmy, że ostatnia płyta Pharrella Williamsa „G I R L” zadebiutowała w Polsce w TOP3 listy OLiS i jest już w naszym kraju Złotą Płytą. W przyszłym tygodniu premierę będzie miał teledysk do drugiego oficjalnego singla z płyty – „Marilyn Monroe”.

W środę 23 kwietnia br. o godz. 12.00 rozpocznie się sprzedaż biletów na festiwal w internetowych systemach biletowych. Ceny biletów na trybuny Pepsi Arena to: 190 zł, 290 zł, 390 zł, 490 zł, na płytę: 390 zł, na Golden Circle 490 zł, na Golden Circle Early Entrance 590 zł. Dodatkowo będą dostępne pakiety VIP oraz loże.

dkger6n

Podziel się opinią

Share
dkger6n
dkger6n