Trwa ładowanie...

Pewność siebie zgubiła uczestnika "Milionerów". Błyskawicznie odpadł z programu

To nie był szczęśliwy dzień dla Michała Kowalczyka ze Szczecina. Uczestnik odpadł na trzecim pytaniu. Zastąpił go anglista, Paweł Szymański.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Pewność siebie zgubiła uczestnika "Milionerów". Błyskawicznie odpadł z programuŹródło: Materiały prasowe
d2t0fq3
d2t0fq3

"Które ze zwierząt ma staw kolanowy zwrócony do tyłu?" Tak brzmiało pytanie, na którym poległ szczecinianin. Pierwszy uczestnik szedł jak burza. I ten brak namysłu go zgubił. Mimo że nie był pewny odpowiedzi na pytanie, nie skorzystał z koła ratunkowego i zaznaczył odpowiedź bez wahania. Prawidłową odpowiedzią był nietoperz, a nie koń, jak strzelał uczestnik.

Co pechem jest dla jednego, dla drugiego jest szczęściem. Miejsce pierwszego gracza zajął Paweł Szymański. W przeciwieństwie do poprzednika, roztropnie podchodził do każdego z pytań. Przy zagadnieniu o idealne miejsce dla sfinksa, skorzystał z pierwszego koła ratunkowego. Publiczność pomogła Pawłowi wybrać poprawną odpowiedź - "wymoszczony fotel"- bo przecież chodziło o kota.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Nie trzeba było dużo czasu, aby gracz skorzystał z kolejnych kół ratunkowych. Przy kolejnym pytaniu za 40 tys. zł zadzwonił do przyjaciółki, by zapytać o Kamila Stocha: "Co odpowiedział skoczek po 66 Turnieju Czterech Skoczni na pytanie dziennikarza, co jeszcze pozostało?". Przyjaciółka niepewnie zasugerowała "zimne piwo". Paweł postanowił się upewnić i wybrał 50/50. Ostatecznie wybrał pierwotną odpowiedź przyjaciółki, dzięki czemu wygrał gwarantowaną kwotę - 75 tys. zł.

Kolejne pytanie było banalne. "Czym jest legitna legitka"? Anglista metodą dedukcji wybrał poprawnie: "autentyczny dowód tożsamości". Kolejne pytanie było ostatnim. Uczestnik zrezygnował przy pytaniu o artystę, który w 1993 r. zmienił pseudonim na znak graficzny. Paweł nie chciał strzelać. I dobrze, bo jego strzał kosztowałby go 35 tys. zł.

d2t0fq3

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2t0fq3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2t0fq3