Trwa ładowanie...

"Perfekcyjna Pani Domu" zamiast "Trinny i Susannah" w TVN Style

"Perfekcyjna Pani Domu" zamiast "Trinny i Susannah" w TVN StyleŹródło: AKPA
dwsjebo
dwsjebo

Kanał TVN Style wiosną 2012 roku nie pokaże drugiej edycji show "Trinny i Susannah ubierają Polskę". - W to miejsce pojawi się polska edycja “Perfekcyjnej Pani Domu” - mówi Wirtualnemedia.pl Małgorzata Łupina, dyrektor stacji.

Kobieca stacja z kręcenia drugiej edycji "Trinny i Susannah ubierają Polskę" zrezygnowała, chociaż jeszcze we wrześniu br. ówczesna szefowa TVN Style Yvette Żółtowska - Darska mówiła w wywiadzie dla Wirtualnemedia.pl, że wstępny plan zakłada rozpoczęcie zdjęć do niej w lutym przyszłego roku.

Małgorzata Łupina, pełniąca od niedawna obowiązki dyrektor TVN Style, dokładnych powodów rezygnacji z formatu z brytyjskim stylistkami nie ujawnia. - Chcemy iść z duchem czasu, pokazywać to, czego potrzebują kobiety, zaproponować im coś nowego - mówi w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Powstały w sumie trzy edycje programu, które w latach 2006-2007 pokazywała publiczna stacja BBC Three. W Polsce reality-show oglądać można było na antenie TVN Style.

dwsjebo

Małgorzata Łupina na razie nie chce zdradzać szczegółów na temat naszej wersji formatu. Wiadomo, że polskim gospodyniom doradzać będzie polska prowadząca. Stacja rozpoczęła już poszukiwania uczestników produkcji - szuka nie tylko pań, ale także panów, którym wykonywanie najprostszych, codziennych, porządkujących czynności przychodzi z trudem. Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 stycznia br.

Emisja 10 odcinków programu planowana jest od marca 2012 roku. Producentem wykonawczym „Perfekcyjnej Pani Domu” została spółka Mastiff Media Polska. TVN Style to pierwsza stacja, która pokaże własną adaptację brytyjskiego formatu.

Szefowa TVN Style nie wyklucza ona jednak produkcji kolejnej serii reality-show z Trinny i Susannah w przyszłości. - Wiosną będziemy emitować premiery edycji zachodnich - zapewnia Łupina. Pierwszą odsłonę "Trinny i Susannah ubierają Polskę" kanał nadawał w okresie od kwietnia do czerwca br., a oglądało ją średnio 133 tys. widzów.

W nadchodzącym sezonie telewizyjnym kanał postawi na format “Perfekcyjna Pani Domu”. Jest to brytyjski reality-show, w którym prezenterka i dziennikarka Anthea Turner radziła gospodyniom domowym, jak właściwie sprzątać i prowadzić dom. W każdym odcinku odwiedzała dwa domy, przez dwa tygodnie przekazywała swoją wiedzę, a potem wracała do obu uczestniczek na kontrolę i jednej z gospodyń przyznawała tytuł “Perfekcyjnej Pani Domu”.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

dwsjebo

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dwsjebo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwsjebo