Trwa ładowanie...

"Perfekcyjna Pani Domu": Marczuk poprowadzi program i odzyska reputację?!

"Perfekcyjna Pani Domu": Marczuk poprowadzi program i odzyska reputację?!Źródło: AKPA
d2a6k2d
d2a6k2d

Poszukiwania polskiej perfekcyjnej pani domu trwają. Media nieustannie rozpisują się na temat potencjalnych kandydatek do roli prowadzącej, do grona których dołączyła Weronika Marczuk. Gwiazda intensywnie pracuje nad poprawą nadszarpniętego w aferze korupcyjnej wizerunku, a nowy program z pewnością pomógłby jej odbudować reputację. Czy taki scenariusz jest jednak możliwy?

Krąg kandydatek do rol perfekcyjnej pani domu na przemian kurczy się i powiększa. Wiadomo już, że w programie nie wystąpi Katarzyna Pakosińska, której menadżer niedawno zdementował pogłoski o jej udziale w reality show. Do zainteresowanych rolą idealnej pani domu dołączyła ostatnio aktorka Aleksandra Woźniak. Dziś "Super Express" podaje kolejne nazwisko - Weroniki Marczuk.

Jak podaje gazeta, gwiazda jest już po rozmowach z producentami programu i jest niemal pewną prowadzącą. Co przemawia na korzyść Weroniki? Po pierwsze jej autentyczne zdolności do idealnego prowadzenia domu oraz talent kulinarny jak zapewniają znajomi Marczuk. Po drugie, burzliwe losy kariery zawodowej, które przypominają perypetie oryginalnej perfekcyjnej pani domu - Anthe Turner. Brytyjska prezenterka przed udziałem w programie wywołała skandal swoim romansem z żonatym mężczyzną. Wielki powrót do łask opinii publicznej przyniosła jej dopiero rola perfekcyjnej pani domu.

Czy podobny scenariusz będzie miał miejsce w Polsce? Przekonamy się wkrótce.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

d2a6k2d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2a6k2d