Trwa ładowanie...

"Perfekcyjna Pani Domu": Małgorzata Rozenek zmieniła się dla programu! Jak?

"Perfekcyjna Pani Domu": Małgorzata Rozenek zmieniła się dla programu! Jak?Źródło: tvn
d1gwk83
d1gwk83

*Małgorzata Rozenek włożyła dużo pracy w to, by dobrze wypaść na ekranie. Opłaciło się, teraz będzie gwiazdą TVN.*

Małgorzata Rozenek w rolę perfekcyjnej pani domu w programie TVN Style wcieliła się doskonale. Nic dziwnego, niczego nie musiała udawać. W życiu prywatnym również jest zorganizowana, przygotowana na wszystko i zawsze ma szczegółowy plan działania. W jej perfekcyjnym świecie nie do końca jest jednak miejsce na spontaniczność. I to okazało się największym problemem podczas jej pracy w telewizji.

– Małgosia jest perfekcjonistką. Gdy wykonuje plan, wszystko jest doskonale – mówi nam współpracownik Rozenek.
– Ale emocjonalne sytuacje nie są jej najlepszą stroną. Gdy musiała spontanicznie zareagować, nie do końca wiedziała, co robić. Trzeba mieć spore doświadczenie w pracy z ludźmi w telewizji, by wiedzieć, jak się zachować, gdy bohater się rozkleja – mówi nasz rozmówca.

Istotą programu „Perfekcyjna Pani Domu” jest idealna współpraca prowadzącej z uczestnikami. Prowadząca ma nie tylko uczyć zgłaszające się do niej kobiety, jak sprzątać i prowadzić dom, ale również udzielać im wsparcia i otuchy. Małgorzata Rozenek szybko zdała sobie z tego sprawę i zrobiła wszystko, by nie zwieść osób, które jej zaufały.

d1gwk83

– Na początku Małgosia była trochę sztywna. Trudno jej było się otworzyć. Nie potrafiła okazywać uczuć. Ale producenci odpowiednio nią pokierowali. Małgosia musiała się przełamać, by złapać dobry kontakt z uczestniczkami i w końcu się udało – mówi nasz rozmówca.

(fot. tvn)
Źródło: (fot. tvn)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Znany aktor po raz trzeci zostanie ojcem!

d1gwk83

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gwk83