RozrywkaPerfekcyjna Pani Domu: Anthea Turner przyleciała do Polski i oceniła Małgorzatę Rozenek!

Perfekcyjna Pani Domu: Anthea Turner przyleciała do Polski i oceniła Małgorzatę Rozenek!

Perfekcyjna Pani Domu: Anthea Turner przyleciała do Polski i oceniła Małgorzatę Rozenek!
Źródło zdjęć: © tvn

20.03.2012 12:25, aktual.: 25.11.2013 13:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Promocja polskiej edycji "Perfekcyjnej Pani Domu" trwa. Kilka dni temu do Polski przyleciała *Anthea Turner, najsłynniejsza gospodyni Wielkiej Brytanii i pierwowzór perfekcyjnej pani domu. Co gwiazda myśli o swoim polskim odpowiedniku i czym powinna się wykazać jej następczyni?*

Anthea Turner postanowiła wspomóc swoją polską koleżankę z telewizji i przylecieć do Polski w celu rozpropagowania nowego programu TVN Style. Dzielnie pozowała fotoreporterom oraz udzieliła kilku wywiadów, w których opowiedziała, jaka według niej powinna być Perfekcyjna Pani Domu.

- Nie spotkałam jeszcze polskiej perfekcyjnej pani domu. Ale już nie mogę się doczekać, żeby ją poznać. Choć słyszałam, że jest trochę bardziej sroga, niż ja... Może okaże się, że to ja jestem większą bałaganiarą! (...) Widziałam ją na zdjęciu - jest bardzo, bardzo piękna.
Ale żeby być Perfekcyjną Panią Domu musi być twarda i miła jednocześnie. I musi inspirować ludzi.
Ten program jest jak opieka nad dziećmi. Nie można ich bić tylko po głowach i zmuszać do roboty. Trzeba zainspirować ludzi, żeby sami chcieli sprzątać, czyścić i mieć schludny dom. Myślę, że to najważniejsze zadanie, jakie przed nią stoi. Inspirować.

Czy Małgorzata Rozenek spełnia wymagania Anthei Turner i inspiruje Polaków do dbania o ich mieszkania?

Obraz
© (fot. tvn)
Obraz
© (fot. tvn)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także