Pełne sezony seriali Chuck i Life: Życie

Pełne sezony seriali Chuck i Life: Życie
Źródło zdjęć: © NBC Network

27.11.2007 13:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Powiększa się lista seriali, które przeżyją jesienną kampanią serialową w Stanach Zjednoczonych, a co za tym idzie - prędzej czy później trafią do Polski. Kanał NBC złożył bowiem zamówienie na produkcję pełnych sezonów seriali "Life: Życie" oraz "Chuck".

Charlie Crews był szanowanym policjantem, aż pewnego dnia został skazany za morderstwo, którego nie popełnił. Teraz, po 12 latach mężczyzna wychodzi z więzienia i rozpoczyna poszukiwania tych, którzy go wrobili!

Mając do dyspozycji dawną pracę, znajomych oraz 50 milionów dolarów, które znalazły się na jego koncie po wyjściu na wolność Charlie rozpoczyna plan mający na celu złapanie winnych jego nieszczęściu... - tak wygląda zarys fabuły bardzo przyjemnego serialu "Life: Życie", którego pomysłodawcą, scenarzystą i głównym producentem jest Rand Ravich ("Żona astronauty").

"Chuck" natomiast to najnowszy serial twórcy fenomenu The OC: Życia na fali. Tytułowy Chuck przez przypadek staje się największą skarbnicą narodowych tajemnic...

Wszystko na skutek błędnie wysłanego zakodowanego maila, który trafił na jego konto. Zobaczywszy serię z pozoru luźno powiązanych ze sobą zdjęć chłopak nieświadomie poznaje najważniejsze państwowe sekrety.

Komputerowy maniak musi teraz przyzwyczaić się do faktu, że z dnia na dzień został największą wartością i tajną bronią całej Ameryki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także