Trwa ładowanie...
d1k2gnv
ashley olsen

"Pełna chata": bliźniaczki Olsen chcą wystąpić w kontynuacji serialu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Pełna chata": bliźniaczki Olsen chcą wystąpić w kontynuacji serialu
(EastNews)
d1k2gnv

To już pewne! "Pełna chata" znów zagości na ekranie. Coraz głośniej mówi się, że w produkcji pojawią się słynne siostry Olsen, które zyskały sławę dzięki występowi w kultowej telewizyjnej komedii.

Mary-Kate i Ashley Olsen zaczynały karierę grając w familijnej serii maleńką Michelle Tanner. Miały wówczas zaledwie 9 miesięcy. Teraz 28-letnie gwiazdy negocjują powrót do roli.

Przypomnijmy, że "Pełna chata" opowiadała o samotnym ojcu wychowującym trzy malutkie córki. Pomagali mu w tym szwagier oraz przyjaciel z dzieciństwa. Cykl emitowany był w latach 1987-1995.

d1k2gnv

Nowy, składający się z 13 odcinków cykl ma koncentrować się na postaci D.J. Tanner, którą ponownie zagra Cameron Bure oraz jej przyjaciółki Kimmy Gibbler, którą znów sportretuje Andrea Barber.

John Stamos, Bob Saget i Dave Coulier, czyli aktorzy wcielający się w opiekunów dziewczynek, mają pojawić w nowym serialu w epizodach.

Siostry Olsen długo kazały czekać na swój kolejny wspólny występ. Ostatni raz zagrały razem w komedii "Nowy Jork, nowa miłość" w 2004 roku.

d1k2gnv

Podziel się opinią

Share
d1k2gnv
d1k2gnv