Trwa ładowanie...

Pełna Atlas Arena na urodzinach legendy!

Pełna Atlas Arena na urodzinach legendy!Źródło: mat. prasowe
d1rwbke
d1rwbke

Dorobek grupy Scorpions nie budzi żadnych wątpliwości. Zespół odwleka moment zakończenia swojej muzycznej kariery i ostatecznego rozstania z publicznością na całym świecie. W trasę pożegnalną już wyjeżdżał, ale mimo to muzycy nadal grają na żywo.
Coś o tym wiemy, bo sami organizowaliśmy show w ramach ich pożegnalnej trasy – przypomina Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która przygotowuje koncert w łódzkiej Atlas Arenie. W sumie mieliśmy jednak wtedy przeczucie, że na tym się nie skończy i być może pojawi się jeszcze okazja, by zaprosić ich do Polski. Fani w naszym kraju kochają ich muzykę – dodaje Stefański.
Żaden z zespołów nie potrafi się żegnać tak pięknie i tak długo ze swoimi fanami. Jeśli to przyjęcie pożegnalne ma trwać, to weźmy w nim wszyscy udział – zaprasza z kolei Artur Rawicz z portalu cgm.pl.

Fani najwyraźniej nie mają nic przeciwko, że pożegnanie się przeciąga. Wielu z nich nie chce wręcz myśleć o momencie, kiedy zespół oznajmi, że to naprawdę koniec. Najlepiej świadczy o tym koncert, który odbędzie się 9 maja w Łodzi. Niemiecka grupa będzie w jego trakcie świętować 50 lat działalności.
Nie ma natomiast wątpliwości, że 9 maja w Łodzi atmosfera będzie szczególna. Dlaczego? Już teraz możemy zapewnić, że hala będzie wypełniona po brzegi. To gwarantuje niepowtarzalny klimat. Scorpions mają wiele ponadczasowych hitów, które tego dnia zaśpiewają wspólnie z całą Atlas Areną. Zespół grał w naszym kraju już wiele razy, ale 50 urodziny budzą szczególne emocje– twierdzi Marek Kurzawa z agencji koncertowej Prestige MJM.

Organizatorzy sprzedali już praktycznie wszystkie wejściówki na trybuny Atlas Areny. Sporo fanów będzie także na płycie. Ale w tym przypadku mamy dla zwolenników rocka dobrą wiadomość. W sprzedaży zostały jeszcze ostatnie wejściówki. Jeśli ktoś chce zobaczyć koncert Scorpions z płyty łódzkiej hali, to cały czas jest na to szansa. Zapraszamy – wyjaśnia Janusz Stefański z Prestige MJM.

Wejściówki na koncert Scorpions z okazji 50-lecia zespołu można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, Eventim.pl, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

d1rwbke
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rwbke