RozrywkaPaweł Staliński potrącił kobietę!? Jego mama już się tym zajęła

Paweł Staliński potrącił kobietę!? Jego mama już się tym zajęła

Paweł Staliński potrącił kobietę!? Jego mama już się tym zajęła
Źródło zdjęć: © AKPA

15.02.2012 11:15, aktual.: 25.11.2013 13:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paweł Staliński, był rzekomo sprawcą wypadku w Malinówku koło Warszawy. Według poszkodowanej Ewy Gryzik, uczestnik ”Tańca z gwiazdami” potrącił kobietę na przejściu dla pieszych, a w całej sprawie niezwłocznie zainterweniowała matka Pawła, Dorota Stalińska podważając całe zajście.

O całej sprawie donosi dzisiejszy "Super Express", który przytacza wersje zdarzenia potraconej kobiety:
- Przechodziłam z rowerem przez przejście dla pieszych. Zobaczyłam, że na włączenie się do ruchu czeka czarny samochód. A że stał częściowo na pasach, postanowiłam przejść za nim. Przecież może jechać tylko do przodu, pomyślałam. Ale on nagle cofnął i uderzył we mnie. Wylądowałam twarzą w kałuży. Ale kierowca mnie nawet nie zauważył. Wstałam i podeszłam do niego. Okazało się, że jest to Paweł Staliński - wyznaje w rozmowie z dziennikarzem gazety Ewa Gryzik.

Staliński przeprosił kobietę i zaoferował swoją pomoc:
- Paweł mnie przeprosił i dał mi do siebie telefon, gdybym czegoś potrzebowała - wyznała pani Gryzik. Jednak gdy kobieta wieczorem postanowiła skorzystać z oferty pomocy Stalińskiego, inicjatywę przejęła jego matka, aktorka Dorota Stalińska.

Jak twierdzi poszkodowana, już na samym początku w rozmowy Stalińska wyszła z jasnym przekazem:
- Zapytała się, czy mogłybyśmy nie mówić, że był to wypadek samochodowy, bo i tak ma dużo kłopotów z mediami. Weszłyśmy do szpitala i pani Stalińska od razu jako pierwsza ruszyła i powiedziała, że potrzebujemy lekarza, bo spadłam z roweru. Zrobiono mi badania. Diagnoza - ogólne potłuczenie - zdradza Gryzik.

Obraz
© (fot. AKPA)

Po zakończonej wizycie w szpitalu, Stalińska obiecała pomoc, m.in. dowóz leków, zrobienie zakupów, jednak nigdy nie pojawiła się u pani Gryzik. Wtedy poszkodowana postanowiła zgłosić zdarzenie na policję.

Jak potwierdza funkcjonariuszka Katarzyna Zych, Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim otrzymała wezwanie o potrąceniu przez kierującego Pawła S. pieszej, 22 stycznia w Milanówku. Jak zapewnia policjantka, postępowanie w tej sprawie trwa, choć dodaje, że działający na miejscu zdarzenia monitoring nie zarejestrował zdarzenia.

Co w tej sprawie ma do powiedzenia Paweł i Dorota Stalińscy?
- Ja w ogóle pierwsze słyszę - odpowiada dziennikarzom "Super Expressu". Odmienną wersję wydarzeń od relacji Ewy Gryzik, ma też matka Stalińskiego:
- Ja radziłabym nie dotykać tego tematu. Paweł nie potrącił tej pani na pasach. Pani jakby wjechała mu w samochód. Ja zadzwonię na policję, dlaczego potwierdzają takie zdarzenie, jeśli ich nie było na miejscu? - wyjaśnia dziennikarzom aktorka.

Ewa Gryzik nie kryje rozżalenia zachowaniem Stalińskich, tym bardziej, że aktorka od lat angażuje się w kampanie społeczne na rzecz bezpieczeństwa na drogach:
- Działanie Stalińskiej to próba ukrycia winy syna. Pytam, gdzie jej idee? - pyta retorycznie Gryzik.

Obraz
© (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także