Trwa ładowanie...
d3t35hh

Paweł Królikowski zdążył zagrać z synem w serialu

Paweł i Antonii Królikowski zagrali razem w produkcji Polsatu - "W rytmie serca". Zbliżający się odcinek, w którym zobaczymy ich wątek po raz ostatni, będzie wyjątkowo poruszający dla fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ostatnia rola Pawła Królikowskiego
Ostatnia rola Pawła Królikowskiego (East News)
d3t35hh

Paweł Królikowski zmarł w szpitalu w czwartek 27 lutego. Od grudnia minionego roku nie opuszczał placówki. Wiele osób z branży filmowej było dotkniętych jego śmiercią, o czym wam pisaliśmy. Był lubiany i ceniony w środowisku artystycznym. Był jurorem w show "Twoja twarz brzmi znajomo", grał w filmach i serialach. Jedną z ostatnich ról stworzył w serialu Polsatu - "W rytmie serca".

Zobacz: Paweł Królikowski. Wzruszające pożegnanie aktora na ramówce Polsatu

Królikowski zagrał ojca... bohatera granego przez swojego własnego syna, Antka. "Super Express" donosi, że panowie spotkali się na planie po 9 latach od poprzedniego wspólnego projektu. Była nim etiuda reżyserowana przez młodego Królikowskiego, "Noc życia". Paweł grał gburowatego ojca, a jego mama zarządzającą domem prostytutek.

d3t35hh

Tabloid donosi, że Królikowskich we wspólnym wątku w polsatowskim serialu zobaczymy po raz ostatni 15 marca. To będzie ważna data dla fanów serialu, ale przede wszystkim dla fanów zmarłego aktora.

Przypomnijmy, że Królikowski występował też w serialu "Ranczo". Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że twórcy chcą zacząć prace nad fabularnym filmie o bohaterach z Wilkowyj.

PRZECZYTAJ: Antek Królikowski o pogrzebie ojca. Rodzina ma jedną prośbę

Po śmierci Królikowskiego los produkcji jest bardzo niepewny, jeśli nie praktycznie przekreślony. Reżyser w rozmowie z Onetem powiedział:

d3t35hh

- W tej sytuacji jest to niemożliwe, żebyśmy ruszyli ze zdjęciami. Ta smutna wiadomość, która nami wszystkimi wstrząsnęła, spowodowała, że możliwość nakręcenia filmu praktycznie upadła na zawsze.

Dodał też, że Królikowski, czyli serialowy Kusy, miał być kluczową postacią w filmie.

- W scenariuszu bardzo wiele scen przeznaczonych było właśnie dla Pawła. Był jednym z motorów fabuły, jego zachowanie miało - zwłaszcza w drugiej części filmu - napędzać akcję. Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek mógł zastąpić go w roli Kusego. To jego rola, to on odcisnął na niej swoje piętno.

PRZECZYTAJ TEŻ: Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Mieszkańcy jego rodzinnego miasta oddadzą mu hołd

d3t35hh

Podziel się opinią

Share

d3t35hh

d3t35hh