ycipk-1d2uey

Paweł Duda stracił szansę na milion przez pytanie z podstawówki. Odpowiedź powinna paść błyskawicznie

"Co jest z tym pokoleniem!" - grzmieli internauci. W tym odcinku uczestnicy polegli na pozornie banalnych pytaniach. Co ciekawe porażka graczy okazała się sukcesem TVN-u.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczestnik "Milionerów"
Uczestnik "Milionerów" (TVN/stopklatka)
ycipk-1d2uey

Paweł Duda, który jest hydraulikiem, otarł się o ćwierć miliona. Jak do tego doszło, że po tak brawurowej grze nie padł milion? Uczestnik usłyszał pytanie: "Jak brzmi i wygląda miejscownik skrótowca PIT?", po czym zamarł i zaczął się głośno zastanawiać. Przyznał, że nie pamięta, jak odmienia się ten przypadek. Podpowiedzi: A. PIT-u, B. PIT-cie, C. Picie, D. PIT-em, nie ułatwiły sprawy.

Zawodnik uznał, że bezpieczniej jest zrezygnować i zabrał do domu 125 tys. zł. Co gorsza, po wszystkim Urbański zapytał, jakiej odpowiedzi Paweł by udzielił, gdyby gra toczyła się dalej. Jak się okazało, i tym razem intuicja go nie zawiodła. Uczestnik chciał zaznaczyć poprawną odpowiedź.

Kolejna zawodniczka, choć nie zabawiła na fotelu długo, napsuła krwi internautom. Katarzyna z Gdańska miała problemy już na pierwszym pytaniu. Mogłoby się wydawać, że jak ma na imię Maradona, wie każdy. Kasia miała jednak kłopoty i poprosiła o pomoc publiczność. Zgromadzeni w studio widzowie byli niemal jednogłośni, a internauci nie mogli się nadziwić wątpliwościom uczestniczki.

ycipk-1d2uey

Z kolejnym zagadnieniem Gdańszczanka znów miała problemy. Nie znała odpowiedzi na pytanie: "Co łączy rowerowa szprycha?" i postanowiła zadzwonić do przyjaciółki. Ta jednak nie rozwiała jej wątpliwości, dlatego też Kasia poprosiła o koło ratunkowe "pół na pół". Ostatecznie uznała, że szprycha łączy widelec i obręcz, co było błędną decyzją. Sympatyczna zawodniczka musiała pożegnać się z grą szybko, co jednak jak zauważyli internauci opłaciło się TVN-owi.

ycipk-1d2uey

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1d2uey

ycipk-1d2uey
ycipk-1d2uey