Trwa ładowanie...
21-08-2009 11:41

Paweł Deląg rozkochuje w "Barwach szczęścia"

Share
Paweł Deląg rozkochuje w "Barwach szczęścia"Źródło: AKPA
d30j49h

Przystojny mężczyzna i szybki samochód potrafią zrobić na kobiecie piorunujące wrażenie. Nic dziwnego, że bohaterka „Barw szczęścia”, Natalia Zwoleńska (Malwina Buss), na widok przystojnego właściciela komisu samochodowego z miejsca została rażona strzałą Amora.

I vice versa. W rolę mężczyzny, który skradł serce ślicznej Natalii, wcielił się jeden z czołowych amantów RP – sam Paweł Deląg!

„Sprawa jest prosta i skomplikowana zarazem –twierdzi aktor. - Łukasz, którego gram, to mężczyzna dojrzały i doświadczony, nie pozbawiony jednak uroku. Spotyka na swojej drodze Natalię i rodzi się w między nimi uczucie. Niby wszystko proste. Problem jednak w tym, że Natalia ma zaledwie 19 lat”. Jak widać kupując pierwsze auto w życiu można się przy okazji zakochać.

Romantyczne przejażdżki motorem we dwoje będą niczym wiatr w żagle tej nieoczekiwanej miłości. Cóż, podobno miłość niejedno ma imię, ciekawe tylko, co na to rodzice Natalii (Adrianna Biedrzyńska, Kazimierz Wysota) oraz jej starszy brat Paweł (Marcin Hycnar).

d30j49h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30j49h
d30j49h