Trwa ładowanie...

Paulla nie ma parcia na zwycięstwo na Eurowizji? "Nie sprawdzam się w konkursach"

Wokalistka zgłosiła się do preselekcji ze względu na prośby fanów. Nie będzie jednak zawiedziona w razie porażki, jej piosenka nie była bowiem tworzona z myślą o Eurowizji. Paulla uważa też, że nie sprawdza się w konkursowej rywalizacji – zbyt wiele kosztuje ją opanowanie związanego z tym stresu.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1b9kyw

Do polskich preselekcji Paulla zgłosiła swój najnowszy singiel „Chcę tam z tobą być”, którego premiera odbyła się w połowie stycznia. Jest to romantyczna ballada, do której słowa i muzykę napisał Michał Kacprzak. Wokalistka twierdzi, że decyzja o udziale w krajowych eliminacjach zapadła spontanicznie i jest odpowiedzią na prośby fanów, którzy chętnie widzieliby swoją idolkę na koncercie w Kijowie.

– Od dwóch lat zawsze przed Eurowizją piszą do mnie na Facebooku, do managementu, pytają na koncertach i gdy Monika zapytała, czy zgłaszamy, to stwierdziłam: „No dobrze, no to zgłośmy” – powiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Piosenkarka stwierdziła jednak, że nie nagrywała zgłoszonego singla z myślą o udziale w konkursie Eurowizji, nie nastawia się więc na sukces w preselekcjach. Zapewnia, że nie będzie zawiedziona, jeśli nie uda jej się przejść do kolejnego etapu, zwłaszcza że konkursy nigdy nie były jej mocną stroną.

d1b9kyw

– Nie sprawdzam się w konkursach, stres konkursowy, ta presja działają na mnie bardzo negatywnie. Muszę się naprawdę nagimnastykować, żeby go przezwyciężyć. Konkursy mi nie służą, nigdy mi nie służyły, nie lubię – dodała.

Lista wykonawców wybranych do koncertu preselekcyjnego zostanie ogłoszona 10 lutego. Sam koncert odbędzie się 18 lutego. Jak dotąd swoje kandydatury w eliminacjach zgłosili m.in. Iwona Węgrowska, Mateusz Maga i Kaja Paschalska.

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA Źródło: AKPA
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1b9kyw

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1b9kyw
d1b9kyw