Trwa ładowanie...

Paulina uczy się angielskiego w Londynie!

Paulina uczy się angielskiego w Londynie!Źródło: TVN
d356u1g
d356u1g

[

]( http://www.fakt.pl )

Paulina Papierska, która wygrała program "Top Model" zaczyna uczyć się języka angielskiego nie byle gdzie, bo w... Londynie!

Podczas gdy koleżanki Pauliny Papierskiej z programu "Top Model" zaczynają robić kariery, o zwyciężczyni show słychać niewiele.

d356u1g

Ola Kuligowska i Ania Piszczałka, które doszły do finału już pracują. Ola ma za sobą sesje w zagranicznych magazynach, a Ania paraduje po wybiegach na pokazach Gosi Baczyńskiej czy Maćka Zienia.

Paulina na razie tylko pojawia się na salonach, bo.... ma problemy angielskim. Agencja modelek, z którą modelka ma podpisany kontrakt teraz stawia przede wszystkim na język. - Na pierwszym miejscu jest teraz nauka angielskiego w Londynie - powiedziała w rozmowie z dwutygodnikiem "Party" agentka Pauliny.

Papierska przez nieznajomość angielskiego najadła się wstydu w programie. W jednym z odcinków Anja Rubik wytknęła to Paulinie i wyrzuciła ją wówczas z zainicjowanego castingu. Podczas finału "Top Model" Papierska zapewniała, że codziennie uczy się języka obcego.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Córka Cruise'a za nic ma rodziców

d356u1g
d356u1g

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d356u1g