Trwa ładowanie...
d1662rx

Paulina Sykut zagra w filmie! W jakim i w kogo się wcieli?

Przed dziennikarką nowe wyzwania zawodowe. Prezenterka pochwaliła się nimi na Instagramie i przy okazji pokazała zdjęcie w zjawiskowej sukience.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Sykut zagra w filmie
Paulina Sykut zagra w filmie (Instagram.com)
d1662rx

Paulina Sykut od kilku dni chwali się na Instagramie "tajemniczym projektem", w którym bierze też udział Basia Kurdej-Szatan. Panie mają nawet wspólną garderobę. Teraz prezenterka zdradziła, co szykuje dla swoich fanów i chyba nikt nie spodziewał się takiej informacji.

Gwiazda pojawi się w filmie "Narzeczony na niby". W jego obsadzie znalazła się też Kurdej-Szatan. Sądząc po podpisie zdjęcia, które zamieściła Sykut, można wywnioskować, że zagra samą siebie. Podobno ma zagrać jurorkę programu telewizyjnego. Na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała też zdjęcie w złotej kreacji, w której pojawi się na ekranie.

Reżyserem filmu jest Bartosz Prokopowicz, a w główne role wcielą się m.in. Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Sonia Bohosiewicz, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak czy Mikołaj Roznerski. "Narzeczony na niby" to opowieść o związkowych perypetiach, a premiera odbędzie się już w 2018 roku.

d1662rx

Podziel się opinią

Share

d1662rx

d1662rx