Trwa ładowanie...
03-09-2010 11:25

Paulina Sykut szykuje się do ślubu

Share
Paulina Sykut szykuje się do ślubuŹródło: AKPA
d2e2asr

[

]( http://www.fakt.pl )
O randce z Pauliną Sykut (30 l.) marzy niejeden Polak. Niestety, żaden z nich nie ma u niej szans. Od wielu lat serce pięknej pogodynki bije bowiem dla jednego mężczyzny - przystojnego Piotra.

d2e2asr

Zanim zostali parą, minęło jednak kilka lat. Dziś są niezwykle zgranym i zgodnym teamem, mimo, że mają różne charaktery. – Paulina wiecznie buja w obłokach.

Z kolei Piotrek twardo stąpa po ziemi. Jest konkretny i racjonalnie postrzega świat – zdradza nam bliska przyjaciółka pary.

Czym Piotr ujął piękną pogodynkę? Ukochany Sykut posiada wiele zalet, których pogodynka szukała w mężczyznach. – Piotrek posiada wiele zalet, których Paulina zawsze szukała w mężczyznach. Jest inteligentny, kulturalny, ma poczuciem humoru i jest przystojny – wyjaśnia nasza rozmówczyni. Jako że Piotr regularnie ćwiczy i lubi aktywnie spędzać czas, Paulina szybko nabrała tych samych nawyków. Wizyty na siłowni, przejażdżki rowerem to podobno najlepszy sposób pary na relaks. Jak zdradza nasz informator,

Sykut i jej ukochany w wolnych chwilach coraz częściej rozmawiają o... ślubie. – Paulina i Piotr bardzo poważnie myślą o przyszłość. Obojgu zależy na założeniu rodziny – mówi koleżanka pogodynki.

d2e2asr

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Czyje jest to jędrne udo?

d2e2asr

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2e2asr
d2e2asr