Paulina Sykut szykuje się do ślubu

Paulina Sykut szykuje się do ślubu
Źródło zdjęć: © AKPA

03.09.2010 11:25, aktual.: 25.11.2013 11:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
O randce z Pauliną Sykut (30 l.) marzy niejeden Polak. Niestety, żaden z nich nie ma u niej szans. Od wielu lat serce pięknej pogodynki bije bowiem dla jednego mężczyzny - przystojnego Piotra.

Zanim zostali parą, minęło jednak kilka lat. Dziś są niezwykle zgranym i zgodnym teamem, mimo, że mają różne charaktery. – Paulina wiecznie buja w obłokach.

Z kolei Piotrek twardo stąpa po ziemi. Jest konkretny i racjonalnie postrzega świat – zdradza nam bliska przyjaciółka pary.

Czym Piotr ujął piękną pogodynkę? Ukochany Sykut posiada wiele zalet, których pogodynka szukała w mężczyznach. – Piotrek posiada wiele zalet, których Paulina zawsze szukała w mężczyznach. Jest inteligentny, kulturalny, ma poczuciem humoru i jest przystojny – wyjaśnia nasza rozmówczyni. Jako że Piotr regularnie ćwiczy i lubi aktywnie spędzać czas, Paulina szybko nabrała tych samych nawyków. Wizyty na siłowni, przejażdżki rowerem to podobno najlepszy sposób pary na relaks. Jak zdradza nasz informator,

Sykut i jej ukochany w wolnych chwilach coraz częściej rozmawiają o... ślubie. – Paulina i Piotr bardzo poważnie myślą o przyszłość. Obojgu zależy na założeniu rodziny – mówi koleżanka pogodynki.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także