RozrywkaPaulina Sykut o "Tańcu z gwiazdami": "Cieszę się, że dołączyłam do ekipy tego programu"

Paulina Sykut o "Tańcu z gwiazdami": "Cieszę się, że dołączyłam do ekipy tego programu"

12.04.2016 09:38, aktual.: 12.04.2016 11:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" jest obecny na antenie telewizji Polsat od marca 2014 roku. Przez pierwsze cztery edycje gospodarzami tanecznego show byli: Anna Głogowska oraz Krzysztof Ibisz. W piątej edycji, która miała premierę 4 marca br., w roli prowadzącej zadebiutowała Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka jest zachwycona atmosferą, która panuje na planie programu.

- Fantastyczny program, ma w sobie bardzo dużo pozytywnej energii. Ludzie, którzy go tworzą, również. Bardzo się cieszę, że dołączyłam do tej ekipy - powiedziała Sykut agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Prezenterka jest także zadowolona ze współpracy z Krzysztofem Ibiszem. Jako że nie jest to ich pierwsze spotkanie w roli pary prowadzących, szybko stworzyli zgrany duet.

- My się bardzo dobrze znamy, szanujemy, lubimy i współpraca od samego początku układa się wyśmienicie - dodała.

Obraz
© (fot. AKPA)

Dziennikarka nie tylko doskonale dogaduje się z Ibiszem, ale również z obecnymi na planie tancerzami - chociaż ci drudzy często są źródłem niespodziewanych kłopotów podczas programu na żywo. Widzowie z pewnością pamiętają, gdy w trakcie pierwszego odcinka podekscytowany Rafał Maserak wyrwał Sykut mikrofon i za nic nie chciał oddać go z powrotem w ręce prowadzącej.

- To nie rozwala programu. Tancerze zawsze bardzo żywo reagują i te sytuacje są spontaniczne. Śmieję się, że Rafał dostanie za to klapsa, ale z tego to on jest akurat zadowolony - przyznała po premierowym odcinku w jednym z wywiadów.

Gwiazda Polsatu przyznała również, że nie ma ulubionej pary, której szczególnie dopinguje. Stwierdziła, że trzyma kciuki za wszystkich uczestników show, bowiem każdy z nich ma inny potencjał i osobowość, którą pokazuje na parkiecie.

- Ludzie, tancerze, gwiazdy, które tworzą ten program i ja świetnie się rozumiemy. Czerpiemy od siebie. Wystarczy, że ja coś wskażę, że coś robimy, zainspiruję ich, oni od razu podłapują - podsumowała Sykut.

Program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" można oglądać w każdy piątek o godzinie 20.05 na antenie telewizji Polsat.

Obraz
© (fot. AKPA)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także