Trwa ładowanie...

Paulina Sykut-Jeżyna: córeczka jest dla niej ważniejsza od pracy

Kiedy prezenterka wróci na antenę?

Share
Paulina Sykut-Jeżyna: córeczka jest dla niej ważniejsza od pracy
Źródło: AKPA
d1v3cpf

Wygląda na to, że szybko jej nie zobaczymy. Gwiazda Polsatu pracowała przez niemal całą ciążę, co tydzień prowadziła "Taniec z gwiazdami". Choć nie było łatwo, bo ciążowy brzuszek coraz bardziej rósł, udało jej się dotrwać w pracy do finału. Niedługo później na świat przyszła Róża. Od tamtego momentu Sykut nie pojawia się publicznie, skupiając całą uwagę na córce i życiu domowym.

– Od narodzin Róży trzy tygodnie temu bardzo rzadko oglądam telewizję - przyznała w rozmowie z "Faktem". I dodała: – Nie odczuwam żadnej straty z tego powodu, że jestem w domu. To mój wyjątkowy moment w życiu, staram się go celebrować. Przez najbliższe miesiące będę się poświęcać dziecku.

d1v3cpf

Sykut postępuje inaczej niż jej koleżanka z "Tańca z gwiazdami". Agnieszka Popielewicz, która mamą została w 2013 roku. Popielewicz, obecnie Hyży, wróciła do pracy i figury sprzed ciąży w ekstremalnie szybkim tempie. Już dwa tygodnie po porodzie pojawiła się na nagraniu programu "Studio Weekend".

Paulina do tej pory nie pochwaliła się ani pociążową sylwetką, ani córeczką. Prezenterka stara się chronić jej prywatność.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d1v3cpf

Podziel się opinią

Share
d1v3cpf
d1v3cpf