Trwa ładowanie...
dq729hc

Paulina Sykut-Jeżyna: córeczka jest dla niej ważniejsza od pracy

Kiedy prezenterka wróci na antenę?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Sykut-Jeżyna: córeczka jest dla niej ważniejsza od pracy
(AKPA)
dq729hc

Wygląda na to, że szybko jej nie zobaczymy. Gwiazda Polsatu pracowała przez niemal całą ciążę, co tydzień prowadziła "Taniec z gwiazdami". Choć nie było łatwo, bo ciążowy brzuszek coraz bardziej rósł, udało jej się dotrwać w pracy do finału. Niedługo później na świat przyszła Róża. Od tamtego momentu Sykut nie pojawia się publicznie, skupiając całą uwagę na córce i życiu domowym.

– Od narodzin Róży trzy tygodnie temu bardzo rzadko oglądam telewizję - przyznała w rozmowie z "Faktem". I dodała: – Nie odczuwam żadnej straty z tego powodu, że jestem w domu. To mój wyjątkowy moment w życiu, staram się go celebrować. Przez najbliższe miesiące będę się poświęcać dziecku.

Sykut postępuje inaczej niż jej koleżanka z "Tańca z gwiazdami". Agnieszka Popielewicz, która mamą została w 2013 roku. Popielewicz, obecnie Hyży, wróciła do pracy i figury sprzed ciąży w ekstremalnie szybkim tempie. Już dwa tygodnie po porodzie pojawiła się na nagraniu programu "Studio Weekend".

dq729hc

Paulina do tej pory nie pochwaliła się ani pociążową sylwetką, ani córeczką. Prezenterka stara się chronić jej prywatność.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

dq729hc

Podziel się opinią

Share

dq729hc

dq729hc