Paulina Smaszcz publikuje obelżywy komentarz o Katarzynie Cichopek. "Rozbiła rodzinę"

Paulina Smaszcz dalej atakuje Katarzynę Cichopek, nową partnerkę jej byłego męża
Paulina Smaszcz dalej atakuje Katarzynę Cichopek, nową partnerkę jej byłego męża
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. MOS

18.11.2022 19:42, aktual.: 18.11.2022 20:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Była żona Macieja Kurzajewskiego nadal w mediach społecznościowych odnosi się do jego nowego związku. Zdaniem Pauliny Smaszcz wiele kobiet ją popiera, przy okazji obrażając Katarzynę Cichopek. Celebrytka udostępniła hejterski komentarz o nowej miłości dziennikarza TVP.

Paulina Smaszcz od ponad miesiąca oficjalnie jest na krucjacie z byłym mężem i jego nową partnerką. Na widok zdjęć Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek z Izraela była żona dziennikarza sprowokowała kochanków złośliwym komentarzem do ujawnienia romansu. Na tym się nie zatrzymała, dalej publicznie pierze brudy, atakując też znane osoby, które powiedziały wprost, że na miejscu Smaszcz nie zachowałyby się tak jak ona.

Mimo to ekspertka od PR i coach wciąż obstaje przy swoim. Choć tuż po rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim na początku 2020 r. obstawała, że to ona zdecydowała o rozstaniu, teraz twierdzi, że została przez męża porzucona, a jego romans z koleżanką z pracy zaczął się podczas nagrań do programu "Czar par", który był emitowany jesienią 2019 r.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Paulina Smaszcz podaje się za osobę wspierającą kobiety, ale zdaje się, że w konkretnej sytuacji i przedziale wiekowym. Ostatnio kilkukrotnie wypowiedziała się negatywnie na temat młodych kobiet związanych ze starszymi mężczyznami. I to właśnie komentarz internautki związany z różnicą wieku i rzekomo też intelektu pomiędzy byłą a obecną partnerką Macieja Kurzajewskiego Paulina Smaszcz udostępniła na swoim profilu na Instagramie. Przypomnijmy, że Katarzyna Cichopek jest młodsza od Smaszcz, jak i Macieja Kurzajewskiego o 9 lat.

"Wymienił na młodszą, ale na gorszy model, bo pani jest piękna, wysoka, postawna, inteligentna" - cytuje fankę Smaszcz na InstaStories.

Internautka nie hamowała się w obelżywościach. Stwierdziła, że Katarzyna Cichopek ma "przyklejony, sztuczny uśmiech, śmieje się w każdej sytuacji, nie wiadomo z czego". Ponoć gwiazda TVP nie wzbudza sympatii publiki: "każdy jak ją widzi na okładce, to mówi: nie lubię tej baby". Pojawił się też zarzut rozbicia rodziny i bycia "gwiazdą jednego serialu".

Paulina Smaszcz udostępniła obraźliwy komentarz fanki na temat Katarzyny Cichopek
Paulina Smaszcz udostępniła obraźliwy komentarz fanki na temat Katarzyny Cichopek© Instagram

Dotychczas Katarzyna Cichopek nie zabierała głosu w sprawie sporu z byłą żoną obecnego partnera. Z kolei Maciej Kurzajewski zapowiedział, że publicznie nie będzie komentował swoich prywatnych perypetii, ale w razie potrzeby sięgnie po kroki prawne.

"Nigdy nie komentowałem relacji z moją byłą żoną, ani tego, co działo się wewnątrz rodziny. Nadal nie zamierzam tego robić, ale też nie pozwolę, by moja była żona, z którą - przypominam - rozwiodłem się przed trzema laty, swoimi wypowiedziami celowo wprowadzała w błąd opinię publiczną, i tym samym raniła mnie i bliskie mi osoby" - oświadczył na Instagramie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (207)
Zobacz także