Trwa ładowanie...
ycipk-mq779k

Paulina Krupińska myśli o nowym programie. Może liczyć na wsparcie męża

Paulina Krupińska, jak podaje kolorowa prasa, ma konkretne plany zawodowe. Ma pomysł na nowy program.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Krupińska ma spore doświadczenie jako prezenterka
Paulina Krupińska ma spore doświadczenie jako prezenterka (ONS.pl)
ycipk-mq779k

Paulina Krupińska dała się poznać widzom nie tylko jako modelka, ale i prezenterka. Byłą miss można było zobaczyć jakiś czas temu na antenie TVN Style, gdzie prowadziła m.in. "Klinikę urody" i "Wychować i nie zwariować", program, w którym wykorzystywała wiedzę zdobytą na studiach pedagogicznych.

Jak przypomina "Rewia", doświadczenie zdobyte w pracy na tematycznej antenie sprawia, że prezenterka ma ochotę na więcej. Z informacji tygodnika wynika, że Krupińska marzy o talk-show dla najmłodszych. – Przygotowała scenariusz programu i teraz zaczyna działać – wyjawiła znajoma modelki.

Z nowym pomysłem w telewizji nie jest jednak łatwo zaistnieć. Jak się jednak okazuje, pomocny w tej sprawie może być mąż modelki, Sebastian Karpiel-Bułecka. Podobno oboje doszli do wniosku, że świetnie sprawdziłaby się z programem w Polsat Cafe, a muzyk mógłby szepnąć w jej sprawie dobre słowo szefowej stacji.

ycipk-mq779k

- Sebastian od początku swojego muzykowania ma wierną i wyjątkową fankę. To Nina Terentiew. Dawała i wciąż daje temu wyraz, zapraszając ich do współpracy przy niemal każdym przedsięwzięciu organizowanym przez Polsat. Ona może na niego liczyć, a on na nią – wyjawiła na łamach tygodnika osoba współpracująca z muzykiem. Kto wie, być może śmiały plan w niedalekiej przyszłości wejdzie w życie?

Zobacz wideo: Krupińska o "instamatkach": "Ludzie nie potrafią czytać między wierszami"

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-mq779k

ycipk-mq779k
ycipk-mq779k