Paulina Jaskólska była gwiazdą TV, rozbierała się dla gazet. Co się stało z prezenterką?

Paulina Jaskólska lubiła szokować
Paulina Jaskólska lubiła szokować
Źródło zdjęć: © AKPA

19.02.2022 17:12, aktual.: 21.02.2022 12:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paulina Jaskólska zniknęła z show-biznesu 10 lat temu, choć jej gwiazda przygasła już wcześniej. Jedna z najbardziej charakterystycznych prezenterek MTV Polska wykorzystała pięć minut sławy, ale kiedy w jej życiu pojawiły się inne priorytety, nie zdołała już wrócić do telewizji. Jak potoczyła się jej kariera?

Paulina Jaskólska wywodzi się z rodziny lekarskiej, ale sama nie zamierzała iść w ślady rodziców. Kiedy po szkole wyprowadziła się do Warszawy, imała się różnych zajęć, by utrzymać się na powierzchni. I czekać na przełom, o którym wiedziała, że w końcu nastąpi.

- Potrzebowałam pieniędzy na życie, więc zaczęłam handlować biżuterią, potem zostałam asystentką prezesa w dużej niemieckiej firmie, pracowałam też jako fotomodelka. Ale od początku czułam, że moim przeznaczeniem jest telewizja – opowiadała po latach w "Echach dnia".

Jaskólska stawiała pierwsze kroki w telewizji muzycznej Atomic TV, która w 2000 r. przekształciła się w MTV Polska. 23-latka szybko zdobyła sławę i rozpoznawalność jako ekspertka od muzyki klubowej, ale także rasowa skandalistka. Na branżowych imprezach nie stroniła od wyzywających ubrań i zachowania, choć jak później twierdziła, "niegrzeczna jestem tylko na użytek mediów".

Jaskólska wiedziała, jak się "sprzedać", by o niej mówiono. 20 lat temu rozebrała się na łamach "CKM-u", a później zrobiła to samo dla "Playboya". Co najciekawsze, za drugim razem była świeżo po urodzeniu dziecka.

Córeczka Lilly była owocem krótkich wakacji w Rzymie, na które Jaskólska wybrała się po 3 miesiącach znajomości z kolegą z pracy. Prezenterka myślała poważnie o założeniu rodziny, ale ostatecznie drogi kochanków się rozeszły. Jaskólska nie była długo sama. W trakcie jednego z wywiadów poznała Roberta Kowalskiego, znanego jako DJ Nobis, który został jej mężem.

Jaskólska zniknęła z MTV Polska w 2006 r. Wcześniej poprowadziła m.in. finał pierwszej edycji "Idola" w Polsacie, ale po odejściu z muzycznej stacji jej dni w show-biznesie były policzone. Ostatni raz pojawiła się na ściance w 2012 r. Było to na otwarciu klubu "Utopia", na które przyszła w zaawansowanej ciąży w towarzystwie Kowalskiego.

Obraz
© AKPA | AKPA

W tamtym czasie rodzina była dla niej najważniejsza i dopiero po 7 latach dała o sobie znać, gdy pojawiła się w podcaście portalu CGM.pl. Jaskólska rozmawiała tam z Redem, który też tworzył przed laty MTV Polska.

- Teraz zawodowo nie robię nic, ponieważ mam dużo dzieci. Jakoś tak wyszło, że w pewnym momencie wymiękłam – przyznała Jaskólska. Prezenterka mówiła, że "nie ma takiego charakteru, żeby się bić o siebie, więc po prostu z tego systemu wyleciała".

- A jak się raz wypadnie, to powrót jest praktycznie niemożliwy – stwierdziła Paulina Jaskólska.

Obraz
© cgm.pl
/AKPA
/AKPA© AKPA
Obraz
© AKPA
Obraz
© AKPA
Obraz
© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)
Zobacz także