Trwa ładowanie...
11-11-2016 13:34

Patryk Wasilewski: jestem pełen wiary w lepsze jutro

Uczestnicy "The Voice of Poland" dali już się poznać z jak najlepszych stron. Teraz pora przekonać się, co mają do powiedzenia, bogatsi o nowe doświadczenia. Zobaczcie, jak w show odnalazł się Patryk Wasilewski i jakie już snuje plany na przyszłość.

Share
Patryk Wasilewski: jestem pełen wiary w lepsze jutroŹródło: Instagram.com
d4jriwh

Masz jakiś rytuał przed wejściem na scenę? A może będzie ci towarzyszyć jakiś amulet?
Mój rytuał polega na pozytywnym nastawieniu. Wspieram się pozytywnym myśleniem na temat mojego występu i dobrej zabawy podczas jego nagrywania. To naprawdę pomaga! I właśnie taką pozytywną energię staram się przelewać na innych uczestników, żeby i im było lżej.

Jak teraz oceniasz trenerów? Jak ci się z nimi pracuje?
Wydaje mi się, że nie mogłem wybrać lepiej. Natalia jest świetnym trenerem. Bardzo dobrze mi się współpracuje i mam nadzieję na utrzymanie dłuższego kontaktu poza programem. Jest po prostu świetną osobą i takimi ludźmi chciałbym wypełniać swoje dni.

Jeśli wygram "The Voice of Poland", to…
Nie będzie już odwrotu (śmiech). Zacznie się ciężka pracy stuprocentowe tworzenie muzyki. Żadnych wymówek.

d4jriwh

Jak dużo jesteś w stanie poświęcić dla muzyki albo by wygrać ten program?
Przyznam, że już poświęciłem swoje życie. Nie poszedłem na studia tak jak reszta moich znajomych, aby zabezpieczyć przyszłość. Wiem, że to, o co walczę, jest bardzo trudne do osiągniecia, ale przecież każda góra z dołu wydaje się trudna do wejścia. Jestem pełen wiary w lepsze jutro i już karmię się tego owocami. Od początku mojej kariery w "The Voice of Poland" poznałem mnóstwo świetnych i bardzo utalentowanych osób. Jestem za to niezmiernie wdzięczny.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Większość uczestników muzycznych programów przepada bez wieści. Co zrobisz, by kontynuować swoją karierę? Liczysz się z porażką?
Nie myślę o porażce czy sukcesie. Chciałbym po prostu robić dobrą muzykę, z której będę dumny i która nie będzie tworzona dla pieniędzy czy sławy. Pewna osoba kiedyś starała się odpowiedzieć na troszkę głupie pytanie w stylu "Jak się wybić" i ta odpowiedź prowadzi mnie przez życie. Mianowicie: Zacznij robić dobre rzeczy, a ludzie do ciebie przyjdą. To jest mój cel.

Co radziłabyś młodym ludziom marzącym o karierze muzycznej i startującym w tego typu programów?
Przede wszystkim, żeby nie patrzyli na drugą osobę z perspektywy "kto jest lepszy, a kto gorszy". Szanujcie siebie nawzajem, a gwarantuję, że okaże się, że od najmniej atrakcyjnej osoby (z punktu widzenia kariery i sławy) możecie nauczyć się czegoś, co zbliży was o krok do waszego celu. Każdy może was czegoś nauczyć. Bądźmy serdeczni, życzliwi, pomocni i miejmy otwarte głowy. I jeżeli ktoś ma w głowie myśli, że czuje się lepszy od innych, to już przegrał i jeżeli nie zacznie z takim podejściem walczyć, smutno skończy jako człowiek.

d4jriwh

Czy masz już pomysł na swój debiutancki album? Co będzie jego motywem przewodnim?
Chciałbym stworzyć album oparty o elektroniczne brzmienia. Bardzo podoba mi się muzyka R'n'B i wiele utworów pop. Chciałbym spróbować w tym swoich sił. Na pewno w przyszłości chciałbym zrealizować też album oparty o jazz. Ciężko mi jednak teraz sprzedać tu swój pomysł, to byłoby niczym strzał w kolano. Jedno mogę powiedzieć z pewnością. Staram się ciągle pobudzać swoja kreatywność, aby pisać teksty, wymyślać nowe frazy. Po prostu być artystą swojej dziedziny.

d4jriwh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jriwh