Trwa ładowanie...
d1k0vqp

Patrycja Mikuła pracuje nad autobiografią

Share
Patrycja Mikuła pracuje nad autobiografią
Źródło: ONS.pl
d1k0vqp

- To będzie na pewno pikantna książka. Ludzie poznają prawdziwą mnie, co naprawdę w życiu przeszłam, żeby znaleźć się tu, gdzie jestem – zapowiada Patrycja Mikuła.

Modelka w polskim show-biznesie jest od zaledwie trzech miesięcy. Polacy poznali ją w reality-show Natalii Siwiec „Enjoy The View <3 Natalia”. Później pokazywała się na czerwonym dywanie w towarzystwie Joanny Krupy. Internauci ostro krytykowali jej sposób mó wienia, a także wypowiadali się na temat konfliktu, jaki wybuchł między nią a Natalią Siwiec.

– Ludzie, którzy mnie nie znają, często komentują, że jestem pustą lalą, że nie umiem mówić po polsku. Dużo ludzi nie wie, że wyjechałam z Polski, że nie chodziłam tutaj do szkoły, kończyłam szkołę w Stanach. Dużo ludzi zastanawia się, dlaczego wróciłam po dwudziestu paru latach do Polski. Myślę, że w książce będzie odpowiedź na to wszystko. Tak samo mam nadzieję, że opiszę w książce, co naprawdę wydarzyło się w „Enjoy The View” – mówi Patrycja Mikuła.

d1k0vqp

W książce znajdą się także szczegóły z życia intymnego modelki. Mikuła zapowiada, że opisze swoje związki z amerykańskim aktorem Shanem Westem, znanym z filmu „Szkoła uczuć”, oraz mistrzem wagi ciężkiej UFC Białorusinem Andrejem Arlovskim oraz mężem Krzysztofe m Królem, polskim piłkarzem.

Mikuła urodziła się w Rzeszowie, a do Stanów Zjednoczonych przeniosła się w wieku 9 lat. W 2007 r. została internetową dziewczyną tygodnia amerykańskiego „Playboya”, a później także dziewczyną miesiąca. Pojawiła się również w papierowym wydaniu miesięcznika. Pozowała też do takich magazynów, jak: „Grappling Magazine”, „MMA Sports Magazine”, „Thermolife Int Model”, „Hot Threads Lingerie Catalog”.

– Jestem bardzo dumna, że byłam w amerykańskim „Playboyu”, ponieważ dla mnie to jest zaszczyt, że jako Polka w Ameryce po prostu się wybiłam. Byłam jedną z 12. dziewczyn na rozkładówce. Jestem też dumna, że mam 3-letniego syna, że fajnego chłopaka chowam – opowiada Patrycja Mikuła.

Modelka nie ujawnia jeszcze, kiedy książka pojawi się na rynku.

d1k0vqp

Podziel się opinią

Share
d1k0vqp
d1k0vqp