Trwa ładowanie...

Patriotyczna peleryna Jarosława Kaczyńskiego pokonała uczestniczkę "Milionerów". Widzowie nie mają litości

Jeśli uważacie, że "Milionerzy" nie potrafią już was zaskoczyć, to jesteście w błędzie. Jeszcze wiele pytań i odpowiedzi może nas zdziwić. Przykładem jest ostatni odcinek, w którym główną rolę zagrała patriotyczna peleryna Jarosława Kaczyńskiego.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Agnieszka Faust odpadła przy pytaniu za 40 tys. złotych
Agnieszka Faust odpadła przy pytaniu za 40 tys. złotychŹródło: Twitter
d210fok

Pierwszą osobą, która postanowiła spróbować swoich sił w "Milionerach", była Agnieszka Faust z Warszawy, która ukończyła filologię turecką i biegle posługuje się czterema językami obcymi. Niestety, już początkowe pytania okazały się dla niej na tyle skomplikowane, że postanowiła skorzystać ze wszystkich kół ratunkowych. Ledwo widzowie zdążyli jej "wybaczyć", że nie potrafiła bez pomocy przyjaciela wskazać, czym jest emploi (choć znała język francuski), a już pojawiła się kolejna "perełka".

Pytanie za 40 tys. złotych brzmiało następująco: podczas letniej wyprawy w Beskidy Jarosław Kaczyński i jego towarzysze wylansowali modę na? Do wyboru było: patriotyczne peleryny, prospołeczne bermudy, obywatelski dres oraz cywilne kuboty.

d210fok

Większość telewidzów z pewnością odetchnęła z ulgą, licząc, że uczestniczka błyskawicznie wskaże poprawną odpowiedź. Trudno bowiem nie wierzyć, że ktoś nie widział słynnego zdjęcia Kaczyńskiego w biało-czerwonej pelerynie. I tu nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. W pewnym momencie zdezorientowana pani Agnieszka zaznaczyła opcję... obywatelski dres.

Hubert Urbański usiłował delikatnie zasugerować, aby zawodniczka jeszcze raz przemyślała swoją decyzję. Nic z tego. Rezultat? Zamiast 40 tys. złotych, na koncie uczestniczki pojawił się zaledwie tysiąc. Jak można się domyślić, widzowie tak szybko nie zapomną tej rażącej wpadki. Tuż pod emisji odcinka Twitter został zasypany ironicznymi i prześmiewczymi komentarzami internautów.

Oglądaj Milionerów za darmo w WP Pilot od poniedziałku do czwartku o 20:55

d210fok

Zobacz też: Hubert Urbański o kulisach "Milionerów"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d210fok

Podziel się opinią

Share
d210fok
d210fok