Trwa ładowanie...

Patricia Kazadi: w duchu wciąż jestem dzieciakiem, który pragnie spełniać swoje marzenia

Share
d1a2kvf

Patricia Kazadi od 2011 roku jest gospodynią programu "You Can Dance. Po prostu tańcz" na antenie telewizji TVN. Była także prowadzącą talent show "X Factor" w tej samej stacji. Gwiazda twierdzi, że są to zupełnie różne formaty telewizyjne, dlatego nie potrafi zdecydować, czy któryś jest bliższy jej sercu.

-_ Dla mnie na pierwszym miejscu zawsze była muzyka, także na pewno muzyka jest bliższa mojemu sercu, ale ta muzyka łączy się ze śpiewaniem, graniem na instrumentach i tańcem. Nie wybierałabym pomiędzy tymi programami_ - mówi Patricia Kazadi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Kazadi twierdzi, że obecna edycja programu "You Can Dance. Po prostu tańcz" ma wyjątkowo wysoki poziom. Biorą w niej udział osoby niezwykle utalentowane tanecznie, a jednocześnie obdarzone charyzmą. Zdaniem wokalistki do wygrania tego typu talent show same zdolności nie wystarczą, potrzebna jest też wyjątkowa osobowość. Kazadi przypomina, że w kilku edycjach tanecznego i muzycznego talent show brali udział niezwykle utalentowani artyści, którzy nie dotarli jednak do finału, podczas gdy mniej zdolni, ale obdarzeni ciekawą osobowością zachodzili daleko.

d1a2kvf

- _ Jest ogromnie wysoki poziom, myślę, że najwyższy dotychczas, jeżeli chodzi o poziom taneczny i ich kwalifikacje. Do tego mają niesamowite osobowości. Nie ma czegoś takiego, że ktoś świetnie tańczy, ale do końca nie wiemy, jaki jest, albo czy będzie taki telewizyjny, jak to się mówi, czy nie. Tutaj wszyscy są gotowi do tego, żeby pokazać się na waszych ekranach w pełnej okazałości_ - mówi prezenterka.

Chętnie promuje utalentowanych młodych ludzi. Uczestników "You Can Dance. Po prostu tańcz" często zaprasza do udziału w tanecznym show podczas swoich koncertów. Zapewnia jednak, że kibicuje wszystkim uczestnikom programów typu talent show, nieważne jest bowiem dla niej to, jaki mają talent, ale czy mają pasję i pomysł na siebie.

- To nie jest kwestia tego, czy śpiewają, czy tańczą, czy grają na instrumencie, czy malują, ja się utożsamiam po prostu z ludźmi młodymi, którzy mają pasję, chcą spełniać swoje marzenia, walczą o te swoje marzenia i są gotowi do poświęceń, bo mają wizję tego, co chcą robić. Ja takim dzieciakiem byłam, dalej jestem w serduchu, więc czuję ogromną więź z nimi. Nie ważne, co dokładnie robią zawodowo - mówi Kazadi.

Jej zdaniem, taniec jest nieodłączną częścią występów artystów tworzących muzykę pop.

- Na koncertach oczywiście są to choreografie, mam zawsze oprawę taneczną i najczęściej są to właśnie uczestnicy poprzednich edycji "You Can Dance". Jeżeli chodzi o mój taniec, to ja już raczej tylko na imprezach. I raczej są to ruchy spontaniczne, nawet nazwałabym je odruchami - żartobliwie stwierdziła gwiazda TVN.

d1a2kvf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1a2kvf
d1a2kvf