Partyk Vega zrobi serial z "Toksyny". "Na polskim rynku nie znajdziecie nic równie chorego"

Partyk Vega nie zwalnia tempa i planuje realizację kolejnego serialu. Tym razem chce zekranizować książkę redaktora naczelnego "Super Expressu".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Vega planuje pracę nad kolejnym materiałem
Vega planuje pracę nad kolejnym materiałem (ONS.pl)
WP

Czego możemy się spodziewać po książce Sławomira Jastrzębowskiego? Fabuła osadzona jest we współczesnej Warszawie. - Narrator pierwszoosobowy jest wpływowym, zamożnym człowiekiem, współwłaścicielem agencji PR działającej m.in. na zlecenie polityków. Jest wyrafinowanym hedonistą, miłośnikiem poezji i Lermontowa. Jest też seksoholikiem, narkomanem, sterydziarzem, mizoginem, homofobem, rasistą i człowiekiem poszukującym miłości. Ma na imię Sławciu – relacjonował na łamach portalu wirtualnemedia.pl.

Jastrzębowski zaznaczył, ze książka została odrzucona w pięciu wydawnictwach, jako zbyt wulgarna i drastyczna. Ostatecznie ukaże się nakładem wydawnictwa „Świat książki” już w połowie lutego. Na tym nie koniec. Publikacja już po pierwszych recenzjach zapowiada się na sensację, a Patryk Vega, czym pochwalił się na Twitterze szef "Super Expressu", chce na jej podstawie nakręcić serial. Co więcej, jego deklaracja trafiła także na okładkę książki. - Jeśli myślisz, że czytałeś pojechane historie, to zaręczam ci, że się mylisz. Na polskim rynku nie znajdziesz nic równie chorego – napisał reżyser.

WP

Przypomnijmy, że Vega ostatnio kręci filmy w imponującym tempie, przy okazji zdobywając miano jednego z najbardziej kontrowersyjnych reżyserów. Wystarczy wspomnieć chociażby naszpikowane wulgaryzmami i przemocą ostatnie części "Pitbulla" czy "Botoks". Warto dodać, że to nie jedyny serial, jaki chce zrealizować w najbliższej przyszłości. Odcinkowej wersji doczeka się także właśnie "Botoks" (premiera na platformie Showmax jest planowana na 31 stycznia).

Sławomir Jastrzębowski z kolei zna politykę i show biznes od podszewki. Jest redaktorem naczelnym "Super Expressu" od 2007 roku. W Nowa TV prowadzi program "Więc jak" i jest gospodarzem "Ale o co chodzi" Od maja natomiast prowadzi także poranne pasmo w Polskim Radiu 24. Możemy się spodziewać, że obaj stworzą iście wybuchowy duet i zadbają, by o "Toksynie" było głośno. Jesteście ciekawi książki i serialu?

Materiały prasowe
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP