Parodia intra sitcomu "Pełna chata". Siostry Olsen z wąsem Nicka Offermana

Parodia intra sitcomu "Pełna chata". Siostry Olsen z wąsem Nicka Offermana
Źródło zdjęć: © East News

09.08.2019 12:27, aktual.: 09.08.2019 12:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeden z internautów postanowił zażartować z sitcomu "Pełna chata" i z Nicka Offermana. Stworzył tzw. deepfake i podstawił twarz aktora wszystkim postaciom serialu. Dzięki temu możemy zobaczyć chociażby kilkuletnie siostry Olsen z bujnym wąsem.

Parodia "Pełnej chaty" z twarzą Nicka Offermana

Nick Offerman grał w wielu popularnych filmach i serialach takich jak m.in. "Miss Agent 2: Uzbrojona i urocza", "Sin City: Miasto grzechu", "Detektyw Monk", "Miasto aniołów" i "Chłopaki do wzięcia". W jego karierze dominowały produkcje komediowe. Oprócz bycia aktorem Offerman jest też satyrykiem. Jeden z internautów postanowił wykorzystać twarz artysty do parodii intra jednego ze znanych sitcomów.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy żegnają Camerona Boyce. Aktor odszedł w wieku 20 lat

Sparodiowana została czołówka serialu "Pełna chata". Powstał tzw. deepfake. To nagranie spreparowane przy użyciu sztucznej inteligencji. Polega na zastąpieniu twarzy danej osoby twarzą innej osoby. Eksperci boją się, że tego typu wideo posłużą do szerzenia dezinformacji.

Tutaj autor zamienił twarz każdego bohatera na Nicka Offermana z długim wąsem. W "Pełnej chacie wąsów" każde dziecko i każda kobieta wygląda jak on, a długie włosy z bujnym wąsem wyglądają tutaj wręcz komicznie. Dzięki temu zabiegowi nawet siostry Mary-Kate i Ashley Olsen mają zarost w wieku kilku lat.

Zagraniczne serwisy opisują filmik, jako "coś niesamowitego i odrażającego jednocześnie". Niektórzy recenzenci nawet żałują, że to zobaczyli. Jeden z redaktorów portalu Esquire twierdzi, że takie coś nie powstałoby, gdyby nie… Internet. Twierdzi też, że bez globalnego dostępu do sieci świat byłby lepszym miejscem, ponieważ "nie rozprzestrzeniałyby się podłe śmieci, jak to z Offermanem".

"Pełna chata" - co to za serial?

"Pełna chata" to amerykański sitcom kręcony w latach 1987-1995. Łącznie wyemitowano 192 odcinki. Od tego serialu zaczęła się kariera sióstr Olsen. Serial przedstawia historię młodego wdowca wychowującego trzy córki, który nie może sobie ze wszystkim poradzić i prosi o pomoc szwagra oraz dawnego szkolnego przyjaciela. Ich wsparcie przynosi sytuacje pełne śmiechu.

Od 2016 roku emitowany jest sequel sitcomu pt. "Pełniejsza chata".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także