Paradowały w bieliźnie. Finałowej niespodzianki żaden z uczestników się nie spodziewał

"Love island" - nowe uczestniczki dołączą do programu
"Love island" - nowe uczestniczki dołączą do programu
Źródło zdjęć: © Screen z programu | Drozdek Magdalena
oprac. MD

14.03.2022 13:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W "Love Island" dopiero co uczestnicy zaserwowali dziewczynom pokaz tanecznych umiejętności w odsłaniających ciało strojach, a teraz przyszedł czas na rewanż. Rozłożono czerwony dywan, na którym wyspiarki zrobiły pokaz seksownej bielizny.

W "Love Island" produkcja co chwilę podkręca temperaturę. Choć utworzyły się już dwie silne pary (Oliwia i Konrad, a także Patrycja i Łukasz), to relacje pozostałych uczestników albo dopiero kiełkują, albo są skazane na porażkę. Kilka odcinków temu do show dołączyli Roksana, Sidiki i Kuba, i nieco namieszali na Wyspie Miłości. Wszystko wskazuje na to, że to dopiero połowa atrakcji, jakie produkcja przygotowała w tym sezonie dla fanów programu.

W 12. odcinku w ramach rewanżu za występy na Dzień Kobiet, dziewczyny przygotowały pokaz seksownej bielizny. Powiedzieć, że panom opadła szczęka, to jak nic nie powiedzieć.

Uczestniczki programu w czarnych koronkach wyglądały fenomenalnie. Tylko jeden Łukasz pozostawił najwyższą notę dla Patrycji, z którą jest w parze, oceniając pozostałe dziewczyny nieco gorzej. Pod ogromnym wrażeniem swojej partnerki zdawał się być także Konrad. Gdy tylko Oliwia pojawiła się na wybiegu, nie mógł się powstrzymać i zaczął wykrzykiwać: "To moja kobieta!".

Pokaz bielizny to już stały punkt "Love Island". To też doskonała okazja, by wprowadzić nową uczestniczkę. Choć panowie powinni się spodziewać, że pojawi się nowa wyspiarka, chyba w tych emocjach zapomnieli o pomysłowej produkcji.

Na sam koniec pokazu na czerwonym dywanie pojawiła się tym sposobem Louise. 21-latka urodziła się w Wielkiej Brytanii, ale mieszka w Warszawie. Ma szansę odbić którejś z dziewczyn chłopaka?

Będzie miała z kim rywalizować - pod koniec 12. odcinka okazało się, że to nie wszystko i ostatecznie podczas pokazu bielizny do uczestników dołączą jeszcze dwie nowe dziewczyny.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także